Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Ziemeļlatvijas" abonentu/ceļotāju zināšanai! (Vēl brīvas tikai 5 vietas. Pasteidzies!)

Klāt laiks saorganizēties kārtējai “Ziemeļlatvijas” abonentu ekskursijai. Tā ieplānota sestdien, 9. maijā, un ceļotājus vedīs pie kaimiņiem  Cēsu un Siguldas pusē. Īpaši interesants un ierosmēm bagāts šis brauciens būs dārzkojiem. 

 

Vispirms dosimies uz Mores mini zoodārzu, kur, kā saka saimniece, vaicāta par gida stāstījumu, ekskursanti parasti izklīstot un vienkārši  pazūdot. Brauksim un pārbaudīsim, kādus interesantus putnus un dzīvniekus audzē šajā saimniecībā.


Tālāk ceļš vedīs jau uz Cēsu pusi, kur ainaviski ļoti skaistā vietā dzīvo un saimnieko TV šova “Īstās latvju saimnieces” dalībniece “Eglaiņu” īpašniece Edīte Kanberga. Lūkosim, kā top biohumuss un uzzināsim, kā tas palīdz izcilas dārza ražas iegūšanā. Noslēgumā simtgadīgu egļu pavēnī baudīsim saimneices sarūpēto maltīgi – saimes zupu. 

Pēc tam dosimies uz iespaidīgo ražotni pašā Cēsu pievārtē un palūkosimies, kā saimnieko un kas izaudzis “Kliģēnu” plašajās siltumnīcās. 


Noslēgumā būs brīvais laiks un iespēja izstaigāt Cēsu tirdziņu, kur šajā laikā jau būs plašs stādu piedāvājums. Kā pastāstīja tirgus administrācijā, tad šobrīd notiek tirdzniecības vietu iekārtošana, lai jau no 1. maija apmeklētāji varētu pārliecināties par Cēsu puses dārznieku čaklo veikumu. 

Atpūta