Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aģentūrā turpinās reorganizācija:No š.g. 1.augusta tiek slēgti visi teritoriālo nodaļu biroji 4

Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra (turpmāk tekstā - Aģentūra) informē, ka, ņemot vērā Aģentūras uzsākto reorganizāciju, darba izvērtējumu un samazinātos finanšu līdzekļus funkciju nodrošināšanai, no 2009.gada 1.augusta tiek slēgti visi teritoriālo nodaļu biroji.

 

Biroji tiks slēgti Liepājā, Rēzeknē, Balvos, Valmierā un Jēkabpilī. Šo teritoriālo nodaļu biroju darbiniekiem finanšu līdzekļu iespēju robežās tiks piedāvāti līdzvērtīgi amati Aģentūras teritoriālajās nodaļās vai arī izbeigtas darba attiecības saistībā ar amata likvidēšanu.

 

 

Neraugoties uz to, ka Latvijas rajonos biroji tiks slēgti, iedzīvotāji un ārstniecības iestāžu darbinieki ar jautājumiem var vērsties Aģentūras teritoriālo nodaļu centros. Neskaidrību gadījumos informāciju var iegūt arī Aģentūras mājas lapā www.voava.gov.lv vai zvanot uz Aģentūras bezmaksas informatīvo tālruni - 80001234.

 

 

Aģentūras teritoriālās nodaļas: Rīgas nodaļa - centrs Rīga (tālr. 67201282), Kurzemes nodaļa - centrs Kuldīga (tālr. 63323471), Latgales nodaļa - centrs Daugavpils (tālr. 65422236), Vidzemes nodaļa - centrs Smiltene (tālr. 64772301), Zemgales nodaļa - centrs Jelgava (tālr. 63027249).

 

 

Aģentūra arī informē, ka iepriekš masu mēdijos publicētie viedokļi par Aģentūras darbu un veiktajām funkcijām ir kļūdaini un kopumā Aģentūra tiek vērtēta diezgan vienpusīgi. Publicētie viedokļi liecina par autoru neinformētību saistībā ar Aģentūras funkcijām, esošo darbinieku skaitu un kopējo finansiālo situāciju veselības aprūpes nozarē.

 

 

Publikācijās tika izteikti nepatiesi viedokļi par Aģentūrā strādājošo skaitu vai telpu īres izmaksām Cēsu ielā. Aģentūrā strādājošo skaits samazinās jau kopš 2007.gada, neraugoties uz to, ka darba apjoms funkciju veikšanai palielinās.

 

 

2006.gadā Aģentūrā bija 351 štata vieta, savukārt no 2009.gada 1.jūlija štata vietu skaits ir samazināts līdz 272 vietām. Arī turpmāk Aģentūra izvērtēs esošo darbinieku skaitu līdz iestādes reorganizācijas izpildei. Savukārt saistībā ar telpu īres izmaksām Cēsu ielā, tad tās ir Ls 8,5 mēnesī par kvadrātmetru nevis, kā izteikts, Ls 17 par kvadrātmetru.

 

Aģentūra atgādina, ka 2008.gadā tika veikta Aģentūras cilvēkresursu noslodzes analīze, kuras rezultātā tika slēgti vairāki teritoriālo nodaļu biroji - Saldus, Tukuma, Bauskas, Dobeles, Madonas, Talsu, Ventspils, Ludzas Preiļu, Krāslavas, Cēsu, Gulbenes un Aizkraukles birojs.

Komentāri 4

Nu ja

Katrs aizstāvās kā prot. Savu lietderību grib pierādīt. Arī tās 272 štata vietas ir ārprāta daudzums. Kāpēc neviens ministrs neņem vērā, ka gadu gadiem cilvēki - pacienti iesaka likvidēt VOAVU vispār?! Datorizācijas laikmetā nav vajadzīgs šāds "liekēdis". Reģistrācija notiek Rīgā ar datora palīdzību - katru dienu parādās datums, plkst., gads utt, visa nepieciešāmā informācija, rindas arī šmaukt nevarēs, kā līdz šim. Nu nevajag tādas aģentūras!!! NU NECERIET - NEBŪS KĀ LĪDZ ŠIM - JO VALSTS KASE IR TUKŠA!

pirms 10 gadiem, 2009.07.10 18:35

tārps

Vo, vo....un vēl visādas privātās firmiņas ievāra mēmos tūkstošus par kaut kādu recepšu apstrādi, ko būtībā vajadzētu pašai aģentūrai darīt.

pirms 10 gadiem, 2009.07.11 21:03

tārpu rīma

to tārps: kaa redzu taarps Tu esi viens no tiem neinformeetajiem, ko piemineeja raksta autors. Datorizeeta recepshu apstraade ir pashu aptieku kompetencee un ja par sho pakalpojumu veikshanu aptieka vienojaas ar kaadu tuukstoshus pelnoshu mazu firminju, tad taa ir aptiekas un konkreetaas firmas dariishana !!! Cik atceros, ekonomeejot liidzekljus VOAVA no datoroperatoriem atteicaas jau 2005.vai 2006.gadaa!

pirms 10 gadiem, 2009.07.11 23:29

saule

Piekrītu,nevajadzīgs kantoris!Lielās priekšnieces,katik nelaikā nepatraucējam,ka tik kāda veidlapa nelaik]a nav atnesta vai paprasīta!

pirms 10 gadiem, 2009.07.13 09:03

Veselība