Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina palīdzēt ar ratiņkrēsliem

Biedrība "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" lūdz sabiedrības palīdzību, lai pēc iespējas vairāk cilvēku ar kustību traucējumiem tiktu pie ratiņkrēsla.

Viena no minētās biedrības darbības jomām ir dažādu tehnisko palīglīdzekļu noma. Diemžēl šobrīd visā valstī pieprasījums pēc dažādu veidu ratiņkrēsliem ir lielāks, nekā piedāvājums, atzīst biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola.

Cilvēki pēc tehniskajiem palīglīdzekļiem stāv garās rindās, turklāt ilgu laiku, pat vairākus mēnešus, aizņem dokumentu kārtošana.

"Šobrīd ir vasara, un cilvēkiem ir ļoti grūti visu laiku sēdēt telpās. Lai kāds būtu viņu veselības stāvoklis, gribas kaut uz brīdi izkļūt ārā. Daudzi gados veci cilvēki vēlas nokļūt uz kapusvētkiem.

Tāpēc aicinām cilvēkus paskatīties, varbūt viņu mājās ir kāds neizmantots, pašiem nevajadzīgs ratiņkrēsls - jebkāds, gan telpām, gan pavadonim piemērots. Aicinām arī visus, kuri no mūsu biedrības nomā savulaik paņēmuši tehniskos palīglīdzekļus, bet šobrīd tie vairs nav vajadzīgi, atdot tos atpakaļ," lūdz D. Vītola.

Ja ir problēmas ar transportu, biedrības pārstāvji paši ieradīsies pakaļ ratiņkrēslam.

Biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" birojs Smiltenē, Abulas ielā 2, ir atvērts

trešdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 9 līdz 13; birojs Valkā, Rīgas ielā 35, - pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 10 līdz 13.

Ar D. Vītolu var arī sazināties pa tālruni 29272534 vai 26281788, vai rakstīt e pastu uz adresi [email protected]..

Veselība