Aicina pieteikt kandidātus “Gada balvai medicīnā 2012” 2

Latvijā. SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila aicina iedzīvotājus piedalīties interneta aptaujā Veselības ministrijas rīkotajā akcijā “Gada balva medicīnā 2012”. Piedaloties balsojumā līdz 28. janvārim, ir iespējas pateikt paldies arī savam ģimenes ārstam un tā medicīnas māsai.

Ieteikt kandidātu vai kandidātus iespējams Veselības ministrijas mājaslapā www.vm.gov.lv, Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā www.arstubiedriba.lv, kā arī Latvijas Māsu asociācijas mājaslapā www.masuasocija.lv, aizpildot anketu elektroniski šādās nominācijās: ārsts, ārsta palīgs – feldšeris, māsa un vecmāte. Balsojumā ir noteiktas arī trīs atsevišķas nominācijas - “Sirsnīgākais ārsts”, “Sirsnīgākais ārsta palīgs” un “Sirsnīgākā māsa”.

Balva tiks pasniegta svinīgā pasākumā 7. februārī Rīgas Stradiņa universitātes Lielajā aulā.

Komentāri 2

Maija Kokare

Labākā ginekoloģe Stradiņu slimnīcā. Paldies dakterītei, jo viņa palīdzēja nāk pasaulē maniem mīļiem bērniņiem. Dakterītei paldies!

pirms 8 gadiem, 2013.01.24 01:55

Elita

Kristīne Baumane
Ļoti laipna,laba acu daktere Stradiņu slimnīcā. Viņa palīdzēja manai mammai atgūt redzi un redzēt atkal dienas gaismu. Paldies dakterīte!

pirms 7 gadiem, 2014.01.04 18:26

Veselība