Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieradīsies mamogrāfs

Sievietēm Smiltenes pusē arī decembrī būs iespēja veikt  krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai.

Smiltenē 21. decembrī pie pašvaldības uzņēmuma “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā 14 ieradīsies SIA “Veselības Centrs 4” mobilais mamogrāfs.  

“Uz mamogrāfa pārbaudi jāierodas tikai pēc iepriekšēja pieraksta,” informē Jolanta Selezņeva,

SIA  “Veselības centrs 4” mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore.  

Pacientēm jāpierakstās, zvanot pa tālruni  67142840  vai 27866655. (lūgums iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru)

Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta ,Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas. Uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma.

Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram nav līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu, izmeklējums ir par maksu.

Veselība