Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni veselības aprūpes pakalpojumi Vidzemes slimnīcā 1

Gads iesācies ar vairākiem pozitīviem jaunumiem veselības aprūpē kopumā un arī ar jauniem pakalpojumiem, ko piedāvā Vidzemes slimnīcas speciālisti. Drošā labā ziņa tiem, kam šogad nāksies ārstēties slimnīcā – ir samazināta pacienta iemaksa par vienu gultas dienu. Līdzšinējo 13,50 eiro vietā tagad jāmaksā 10 eiro, bet pacienta līdzmaksājums par valsts apmaksātu operāciju samazināts no 42,69 eiro uz 31 eiro.

Savukārt Vidzemes slimnīca paplašinājusi maksas pakalpojumu klāstu ar jauniem pakalpojumiem, kuru iniciatori bijuši paši pacienti, viņu piederīgie vai ģimenes ārsti, kas vislabāk pārzina savu pacientu īpašās vajadzības. Vispirms tas attiecas uz jauninājumiem mājas aprūpē. Tagad jebkurš, kuram nepieciešamas asins analīzes vai elektrokardiogrammas izmeklējums (EKG), bet dažādu iemeslu dēļ pats nespēj ierasties laboratorijā, var uz mājām izsaukt medicīnas māsu, kas paņems asins paraugus vai izdarīs EKG. Uzklausot pacientu piederīgo ierosinājumus, izveidoti jaunie maksas pakalpojumi – pacienta tuvinieku izglītošana aprūpes jautājumos mājās un pacienta veselības aprūpe (zāļu ievade injekciju formā vai ar „sistēmu”) un izglītošana mājās, pacienta un tuvinieku apmācība stomas aprūpē mājās.

Lai saņemtu kādu no minētajiem maksas pakalpojumiem, nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums, bet ir jāsazinās ar mājas aprūpes koordinatori Inetu Šakali, (mob.t. 28332261), lai vienotos par pakalpojuma saņemšanas laiku.

Jauns pakalpojums ir šaujamieroču glabātāja (nēsātāja) un darbam ar ieročiem pirmstermiņa veselības komisija. Ņemot vērā klientu pieprasījumu, tiek nodrošināts arī līdzšinējo veselības komisiju pakalpojums gan Valmierā, gan Valkā.

Vēl citu jaunu pakalpojumu sniedz fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, kurš sagatavo atzinumu „Par atbrīvojumu no valsts valodas prasmes pārbaudes vai atvieglojumiem pārbaudes kārtošanā veselības stāvokļa dēļ”.

Vairāk informācijas par visiem maksas pakalpojumiem Vidzemes slimnīcas mājas lapā: www.vidzemesslimnica.lv/Pacientiem/Maksas pakalpojumu cenradis.

Komentāri 1

optimiste

Ir sakamvards-"Dzivosim,redzesim",man prieks par izmainam.

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 21:47

Veselība