Lugažu laukumā piestās Bērnu veselības autobuss

7. aprīlī Valkā, Lugažu laukumā atkal piestās Bērnu veselības autobuss

 

Nākot pavasarim, atsākam pagājušā gada tradīcijas - 2017. gada 7. aprīlī Valkā, Lugažu laukumā, pretī Kultūras namam atkal piestās Bērnu veselības autobuss.  Šajā reizē Valkas novada bērniem būs iespēja doties uz konsultāciju pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālistiem – neirologa un otolaringologa (LOR).

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstu rindā veido Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode, tālr. 28 644 365. Tā kā vietu skaits rindā ir ierobežots, aicinām pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi. Šī ir lieliska iespēja apmeklēt speciālistus tepat Valkā, nebraucot uz Rīgu.

 

Ierodoties uz vizīti, līdzi jāņem dzimšanas apliecība vai kāds cits personu apliecinošs dokuments. Tāpat vēlams līdzi ņemt informāciju par bērna veselības stāvokli (izrakstus, izmeklējumu rezultātus un tml.), lai BKUS speciālisti varētu veikt savu darbu ātrāk, labāk un rezultatīvāk.  

 

Pēc ārstu apmeklējuma vecāki aicināti doties ar bērnu veselības autobusā iegūto izrakstu pie saviem ģimenes ārstiem, lai ģimenes ārsti būtu informēti par tālāko nepieciešamo ārstēšanu.

 

Plašāka informācija par Bērnu veselības autobusa programmas īstenotājiem “RMHC Latvija” pieejama mājas lapā: http://rmhc-latvia.lv.


Veselība