Otrdien starptautiskā cilvēkiem ar invaliditāti diena

Šodien ir 3. decembris, ko 1992. gadā Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālās Asamblejas sēdē pasludināja par starptautisko cilvēkiem ar invaliditāti dienu. Biedrības “Atbalsts” cilvēkiem ar īpašām vajadzībām valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola ir aicināta uz tikšanos Saeimā, taču šo dienu kopā ar biedriem atzīmēs 7. decembrī Smiltenes pilsētas kultūras centrā.


“3. decembrī esmu ielūgta, lai kopā ar Saeimas spīkeri Solvitu Āboltiņu, Sociālo un darba lietu komisijas deputātiem un komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, kā arī ar ieinteresētiem deputātiem no citām frakcijām, pārspriestu Latvijas sagatavoto ziņojumu par izmaiņām, kas notikušas cilvēka ar invaliditāti dzīvē, kā arī sniegtu savas atziņas par esošo situāciju un jautājumiem, kas prasa turpmākus risinājumus,” stāsta D. Vītola.
Par to, kas būtisks noticis šā gada laikā, kā to vērtē biedrība “Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”valdes priekšsēdētāja un kādi mērķi tiek izvirzīti turpmākai darbībai, vairāk lasiet 3. decembra “Ziemeļlatvijas numurā”.

Veselība