Samazināta cena datortomogrāfa izmeklējumiem

Lai vēl vairāk uzlabotu medicīnisko pakalpojumu pieejamību, ar 1. oktobri  Vidzemes slimnīcā Valmierā ir samazināta maksas pakalpojuma cena vairākiem datortomogrāfa izmeklējuma veidiem. 
SIA “Vidzemes slimnīca” pārstāve Benita Brila informē, ka par pieciem latiem ir samazināta maksa par datortomogrāfiju galvai un deguna blakusdobumiem (ar kontrastēšanu), krūšu kurvim (ar kontrastēšanu), kā arī mugurkaula vienai daļai (trim skriemeļiem), ekstremitātēm  un locītavu – kaulu sistēmai (ar kontrastēšanu).


B. Bila uzsver, ka nesen valsts piešķirtais papildu finansējums ambulatorajiem pakalpojumiem ļāvis uzlabot valsts apmaksāta datortomogrāfa izmeklējuma pieejamību. Šomēnes Vidzemes slimnīcā pacienti var veikt pavisam astoņus valsts apmaksātus datortomogrāfa izmeklējumus dienā līdzšinējo četru vietā . Tas būtiski samazina pacientu gaidīšanas laiku rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu. 

B. Brila atgādina, ka ambulatori pacientu uz datortomogrāfa izmeklējumu nosūta ģimenes ārsts vai arī cits ārsts speciālists. Pacients uz šo pakalpojumu aicināts pieteikties pa tālruni 64202601 vai 64202603. Savukārt ja pacients ārstējas slimnīcā par šī izmeklējuma nepieciešamību izlemj ārstējošais ārsts.  

Veselība