Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē arī jūnijā ieradīsies mamogrāfs (Papildināts!)

Sievietēm Smiltenes novadā atkal būs iespēja veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai.


Smiltenē pie pašvaldības uzņēmuma “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, Dakteru ielā 14, nākamajā mēnesī - 11. un 12. jūnijā - ieradīsies SIA “Veselības Centrs 4” mobilais mamogrāfs.Uz mamogrāfa pārbaudi jāierodas tikai pēc iepriekšēja pieraksta, informē Jolanta Selezņeva, mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore.

 Pieraksts notiek, zvanot pa tālruni  67142840 vai 27866655.Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta (NVD), Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas

. Uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma un jāņem līdzi uz izmeklējumu.Ar ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta norīkojumu, kuram nav līgumattiecību ar NVD, izmeklējums ir par maksu.

Papildinājums: Ir ieviestas izmaiņas mobilā mamogrāfa vizītē Smiltenē nākamajā mēnesī.

 “Smiltenē būsim tikai 12. jūnijā, nevis 11. un 12. jūnijā, kā bija sākotnēji plānots. 11. jūnijā būsim Gaujienā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!” informē Jolanta Selezņeva, SIA “Veselības centrs 4” mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore.

Smiltenē 12. jūnijā mamogrāfs ieradīsies pie SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Dakteru ielā  14.  Uz mamogrāfa pārbaudi  jāierodas tikai  pēc iepriekšēja pieraksta. Pieraksts notiek pa tālruni 6714 2840 vai 27866655.

Veselība