Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē ieradīsies mamogrāfs

Smiltenes novada iedzīvotājām drīzumā būs iespēja  veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai. 

Smiltenē 9. un 10. aprīlī ieradīsies SIA “Veselības Centrs 4” mobilais mamogrāfs un, kā jau ierasts, izvietosies Dakteru ielā 14 pie uzņēmuma  “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”.

Uz mamogrāfa pārbaudi jāierodas tikai pēc iepriekšēja pieraksta, informē Jolanta Selezņeva, SIA Veselības centrs 4” mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore. 

Pacientēm jāpiesakās, zvanot pa tālruni 67142840 vai 27866655.

Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga  programmā, izmeklējums ir bez maksas. Uzaicinājuma vēstule ir derīga divus gadus kopš iesūtīšanas datuma un jāņem līdzi uz izmeklējumu.

Ar ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta norīkojumu, kuram nav līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu, izmeklējums ir par maksu.

Veselība