Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā -starpdisciplināra konference

Nākamajā nedēļā, 10. septembrī, Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā notiks valsts mēroga starpdisciplināra konference, kurā dalība ir bez maksas. Konferences tēma ir psihosociālā aprūpe personām ar psihiskās veselības traucējumiem. 

Konference ir paredzēta garīgās veselības aprūpes māsām un pašvaldībā un sociālajā jomā strādājošajiem sociālajiem darbiniekiem, kuriem līdzdalība pasākumā jāpiesaka līdz 5. septembrim, informē Ilona Pinzule, Valsts SIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” projektu vadītāja. 

Tematiski konferencē tiks aptverti gan medicīnas, gan sociālā darba aspekti, akcentējot personu ar psihiskās veselības traucējumiem aprūpi.   

Konferenci rīko  Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca sadarbībā ar Latvijas Māsu asociāciju (LMA).  

Konferences programma ir apstiprināta LMA, un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 943. “Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība” par dalību konferencē tiek piešķirti septiņi tālākizglītības punkti, uzsver I. Pinzule.

Konferencē tiks aplūkoti tādi jautājumi, kā saskarsmes īpatnības darbā ar personām ar psihiskās veselības traucējumiem, ergoterapijas iespējas psihiatrijā, psihosociālā darba ar personām ar psihiskās veselības traucējumiem realitāte un perspektīvas, sociālais darbs ar personām ar psihiskās veselības traucējumiem un viņu socializācija sabiedrībā, ambulatorās aprūpes nozīme resocializācijas procesā personām ar psihiskās veselības traucējumiem, deinstitucionalizācijas izaicinājumi un risinājumi (tas ir process, kas nodrošina pāreju no aprūpes uz pastāvīgu dzīvi).

Konferencē uzstāsies Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas psihiatri, sociālās aprūpes nodaļas vadītāja un sociālie darbinieki, ergoterapeite un Strenču novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja. 

Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste un muzeja vadītāja iepazīstinās konferences dalībniekus ar Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas attīstību vēsturiskā kontekstā. Konferences noslēgumā dalībniekiem ir iespēja apmeklēt un izzināt Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas Dienas centru, Pacientu klubu un slimnīcas muzeju.

Interesentiem līdzdalība konferencē jāpiesaka līdz 5. septembrim elektroniski, rakstot epastu  [email protected]

 

Veselība