Valkas mēram šodien paredzēta tikšanās ar veselības ministri

 Šodien Valmierā darba vizītē ieradīsies veselības ministre Anda Čakša, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Dienas pirmajā pusē ministre viesosies Valmieras pilsētas pašvaldībā, lai uzzinātu par veselības aprūpes jomā Valmierā jau sasniegto un galvenajiem izaicinājumiem. Ministre tiksies ar Vidzemes slimnīcas dalībnieku pārstāvjiem - Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku ("Valmierai un Vidzemei") un Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli (Vidzemes partija), kā arī Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu un Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektori Eviju Voitkāni.

Pēc vizītes pašvaldībā Čakša apmeklēs Latvijā lielāko ģimenes ārsta praksi, tiekoties ar primārās aprūpes speciālistu Juri Jakovinu. Savukārt pēcpusdienā ministre dosies uz Vidzemes slimnīcu, lai iepazītos ar slimnīcas darbību, infrastruktūru un pārrunātu veselības aprūpes jautājumus ar slimnīcas vadību.


Veselība