Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts kontrole par nedēļu pagarinājusi aptaujas termiņu par invalīdu asistentu pakalpojumiem

 Valsts kontrole ir pagarinājusi termiņu aptaujai, kurā iedzīvotāji lūgti atbildēt uz jautājumiem par invalīdu asistentu pakalpojumu nodrošināšanu, aģentūra LETA uzzināja valsts kontrolē.

Termiņš ir pagarināts līdz 2.novembrim.

Līdz pagājušās nedēļas beigām Valsts kontrole bija saņēmusi nedaudz vairāk kā 500 anketas, tomēr cer uz vēl lielāku atsaucību, jo šos pakalpojumus sniedz vairāki tūkstoši cilvēku, kā arī tikpat daudz ir šo pakalpojumu saņēmēju.

Iestādei ir būtiski aptaujā iesaistīt pēc iespējas vairāk personu ar invaliditāti un viņu asistentus, jo viņi ir tie, kuri visprecīzāk var sniegt vērtējumu un informāciju par pakalpojuma priekšrocībām un trūkumiem, kā arī par nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Aptaujas anketa atrodama Valsts kontroles mājaslapā "www.lrvk.gov.lv",Aptauja par asistenta pakalpojumu".

Jau ziņots, ka Valsts kontrole veic lietderības revīziju "Personām ar invaliditāti nepieciešamo asistenta pakalpojumu nodrošināšanas efektivitāte". Tās mērķis ir noskaidrot, vai asistenta pakalpojums ir organizēts tā, lai nodrošinātu personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā.

Veselība