Apbalvoti Latvijas iemīļotākie farmaceiti

Noslēdzies projekts "Mans aptiekārs", kurā otro reizi apkopoja iedzīvotāju iesūtītos balsojumus un noskaidroja iemīļotākos aptiekārus. Apbalvojumus ieguva arī pieci Valkas rajona farmaceiti.

 

Laika posmā no 1. marta līdz 1. maijam ikvienu aptiekas apmeklētāju aicināja balsot par sev īpašu farmaceitu. Balsošanas laikā aptiekās bija jāaizpilda anketa vai jāuzraksta vēstule.

 

 

 Projekta "Mans aptiekārs" vadītāja Edīte Kaņepāja-Vanaga informē, ka kopumā saņemti 5377 balsojumi par 835 farmaceitiem. Viņa uzsver, ka tas ir ievērojami vairāk nekā pirmā projekta "Mans aptiekārs" norises laikā 2006. gadā, kad tika saņemta 2991 pastkarte un 101 vēstule.

 

E. Kaņepāja-Vanaga informē, ka apbalvošanā aicināja piedalīties 140 farmaceitus, kuri savā pilsētā vai rajonā bija ieguvuši vislielāko balsu skaitu. Farmaceitus apbalvoja ar ziediem, atzinības rakstiem un piemiņas dāvanām.

 

Valkas rajonā par iemīļotākajiem farmaceitiem atzīti - Inta Papiņa SIA "Inta" aptieka, Andra Untāne Valkas rajona padomes SIA "Līvena aptieka", Alda Lārmane SIA "Aptieka Valka", Agita Boķe SIA "Strenču aptieka", kā arī iemīļotākā farmaceita asistente Dzintra Ozola IK "Palsmanes aptieka".

 

Valkas rajona padomes SIA "Līvena aptiekas" farmaceite Andra Untāne atzīst, ka viņai ir patiess prieks, ka cilvēki pratuši novērtēt viņas darbu. Viņa atzīst, ka balsotāji nav bijuši pārāk aktīvi, taču reizē ir ļoti gandarīta par rezultātiem.

Veselība