Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptiekās notiks bezmaksas veselības pārbaudes 1

Veselības veicināšanas projekta "Vai sāpes neļauj brīvi kustēties?" ietvaros vienu dienu aptiekā Smiltenē un Valkā ikvienam būs iespēja bez maksas pārbaudīt kaulu stiprumu un noteikt osteoporozes risku.

 

Iedzīvotāji bez maksas pārbaudīt savu kaulu stiprību varēs 26. oktobrī Smiltenes aptiekā 2 Smiltenē, Baznīcas laukumā 3, un 27. oktobrī Doktorāta aptiekā Plus Valkā, Rīgas ielā 17. Aptieku farmaceiti lūdz interesentus pieteikties mērījumu veikšanai savlaicīgi. Tie tiks pieņemti tikai uz vietas aptiekās.

 

"Kampaņas ietvaros ikvienam aptiekas apmeklētājam ar īpašu kaulu mērīšanas aparātu būs iespējams pārbaudīt kaulu minerālu blīvumu.

 

Ar ātru un nesāpīgu ultraskaņas mērījumu papēža kaulā iedzīvotājs varēs noteikt, vai viņiem pastāv lūzuma risks, kura cēlonis ir osteoporoze, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju problēmas turpmākajam risinājumam," stāsta Lāsma Tromfimova.

 

Pēc veselības pārbaudes farmaceiti apmeklētājam sniegs konsultāciju un izskaidros rezultātu.

 

Smiltenes aptiekas 2 farmaceite Agra Lūse ir pārliecināta, ka šādas pārbaudes ikvienam būtu jāveic regulāri, arī tad, ja mērījumos pagaidām vēl neuzrādoties osteoporozes risks.

 

"Osteoporoze ir otra izplatītākā veselības problēma uzreiz pēc sirds un asinsvadu slimībām. Tāpēc mums ir pienākums iedzīvotājiem palīdzēt apzināt problēmu un sniegt konsultācijas, kā profilaktiski rūpēties par savu veselību," saka A. Lūse.

Komentāri 1

mp

Paldies par iespēju pārbaudīt osteoporozes problēmas. Biju pārsteigta par pretimnākšanu un laipnību veicot šo procedūru, prieks par zāļu iegādi ar atlaidēm aptiekā. Labi, ka šodien ir mediķi, kas neprasa bargu samaksu no pacientiem.

pirms 9 gadiem, 2009.10.27 10:21

Veselība