Atbalsti Valmieras Glābējsilītes izveidi 7

No šodienas visu 2012. gada februāri norisinās ziedojumu vākšanas kampaņa, lai jau šajā pavasarī Valmierā Vidzemes slimnīcā varētu atklāt Glābējsilīti. Ziedojumi tiek vākti sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu.

Valmieras Glābējsilītes izveidi var atbalstīt:

  • Zvanot 90006484 (1Ls)
  • Ziedojot Latvijas Bērnu fondam:
    • Latvijas Bērnu fonds  Reģ. Nr.: 40008018725  Konta Nr.:LV42UNLA0002000707402  Banka: A/S „SEB Banka"  Maksājuma mērķis: Baby Box

  • Ziedojot projekta izveidei ar Latvijas Bērnu fonda ziedojumu kastīšu starpniecību
  • Sazinoties ar projekta vadītājiem un tādējādi palīdzinot arī citā veidā

Latvijā  pašlaik ir 4 Baby Box jeb Glābējsilītes - Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā, Liepājas reģionālajā slimnīcā, Daugavpils reģionālajā slimnīcā un Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī. Līdz šim 9 mazuļu atstāti Rīgā, 2 - Liepājā, un 1 - Daugavpilī.

Baby Box ir traģiska nozieguma profilakses projekts. Pie Baby Box durtiņām nav ne novērošanas kameru, ne apsardzes.

Komentāri 7

Vai tad par nodokļu maksātāju naudu vairs neko nevar?

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 17:26

kokle

Man jau arī liekas, ka valstij būtu jādod nauda šādām lietām. Bet pie mums jau ar ziedojumu palīdzību tiek uzturēti bērnu nami un internātskolas. Valsts vairs neuzņemas atbildību ne par ko.

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 19:50

Tieši tā

Nekādu glābējsilīšu vairāk!! Pietiek!
Tik daudzās vietās tās jau atvērtas!
Pienācis laiks prasīt atbildību NO MĀTĒM, NEVIS VAIROT NELAIMĪGUS BĒRNUS!!
KARA LAIKĀ UN PĒCKARA GADOS MĀTES VISSMAGĀKAJOS APSTĀKĻOS IZAUDZINĀJA SAVUS BĒRNUS par strādīgiem un krietniem pilsoņiem. Tagad ir visas iespējas izsargāties.
Sabiedrība jau tā kļuvusi vaļīga ar alkohola lietošanu, momenta sakariem(prese. internets pilns ar brīviem seksa pakalpojumiem), par kuriem partneri nenes nekādu atbildību.
Degradējusies sabiedrība!
Ar šādām ziedojumu silītēm atbalstām sabiedrības degradāciju, nevis cienām un ceļam GODĀ ĢIMENES. Tagad visur, kur paklausies iegalvo, ka ģimenei vairs nav agrākā statusa, ka ar vienu partneri NEVAR NODZĪVOT mūžu utt. Neviens neuzspiež tādus noteikumus, bet kaut kādiem morāles pamatiem jābūt!
Kāds ir mērķis, uz kuru šādi apgalvojot, sabiedrība tiek vadīta?!
Latvija jau labu laiku iet nepareizā virzienā.
Tas nebūs risinājums demogrāfijai! Bērns ir ne tikai jāpiedzemdē, bet JĀIZAUDZINA PAR SABIEDRĪBAI DERĪGU, STRĀDĀT GRIBOŠU, SEVI UZTURĒT SPĒJĪGU PILSONI. Šim pilsonim jābūt atbildīgam par sevis radīto NĀKAMO PAAUDZI.
Tik daudz nodokļus jau valsts vīri ar nepareizu politiku ir uzkrāvuši jaunajai paaudzei, ka tautai jāsāk beidzot apzināties sava pašapziņa. Nedrīkst vairāk pieļaut kļūdas, esošās nekavējoties jālabo!

pirms 9 gadiem, 2012.02.02 10:28

kokle

Tu gribēji teikt, ka jāprasa atbildība arī no tēviem... Nevajag visu uzgrūst tikai uz sieviešu pleciem. Bērnus taisa divi, un atbildība arī jāuzņemas diviem.

pirms 9 gadiem, 2012.02.02 11:13

jauna mamina

nesaprotu kapec vajadzetu kko ziedot?riga uc pilsetas ari vai tad ziedoja????

piekritu (tiesi ta)......jabut lielakai atbildibai,jo tas tacu ir berns nevis kucens ko panemam!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2012.02.02 11:15

Ainārs

tēvus nav ko vainot, tie nereti tādi paši upuri kā bērni :)

pirms 9 gadiem, 2012.02.02 11:38

kokle

Protams, ka upuri. Viņiem tik daudz bija jāpiestrādā, lai tas bērns rastos. Nabadziņi, laikam grūti gāja viņiem ar darbiņu. Dzert vajag mazāk, tad ar reproduktīvo veselību arī vīriešiem būs labāk!

pirms 9 gadiem, 2012.02.02 16:13

Veselība