Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas labākie ģimenes ārsti ir noskaidroti! Mārim Nātram balva kategorijā “Profesionālis” 13

29. maijā Rīgas Stradiņa universitātes aulā notika akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu!” svinīgā noslēguma ceremonija, kurā tika godināti Latvijas labākie ģimenes ārsti.


Akciju jau trešo gadu organizē izdevniecība “Dienas Žurnāli” sadarbībā ar “Veselības centru 4”, piedaloties Latvijas Ģimenes ārstu asociācijai un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijai. Latvijas iedzīvotāji tika aicināti sūtīt vēstules žurnālam “Veselība” un pastāstīt par saviem ģimenes ārstiem, kas palīdzējuši, iedvesmojuši un snieguši drošību, mierinājumu un cerību. 


Akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu!” svinīgajā noslēguma ceremonijā tika pasniegtas trīs balvas kategorijā “Mans mīļais ģimenes ārsts”. Šogad par labākajiem tika atzīti ģimenes ārsti Daiga Pūpola no Vaiņodes pagasta, Jānis Stabingis no Liepnas pagasta un Modrīte Silauniece no Balviem.

Kategorijā “Profesionālis” balvas ieguva Māris Nātra no Valkas un Ieva Grīnšteine no Gulbenes. Abi uzvarētāji tika izvēlēti sadarbībā ar Latvijas Ģimenes ārstu asociāciju un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju. 

Savukārt kā Latvijas labākais jaunais ģimenes ārsts tika godināts Ainis Dzalbs no Jelgavas novada, kurš saņēma ārsta Rūdolfa Skaidrā prēmiju no “Veselības centra 4”.

Šogad tika pasniegtas arī specbalvas divās nominācijās: “Mӧller’s” specbalva “Atsaucīgākajam ģimenes ārstam” – uzvarētāja Zane Zitmane no Rīgas – un “Bioderma” specbalva “Iedvesmojošākajam ģimenes ārstam”, kuru ieguva Valērija Gabrāne no Rīgas.


Projekta “Meklējam labu ģimenes ārstu!” ģenerālsponsors – “Mӧller’s”, atbalsta – “Bioderma”, sadarbībā ar “Sunstar G.U.M” un Rīgas Stradiņa universitāte.

Komentāri 13

Paciente

Laba ziņa! Priecājos līdz ar pārējiem un novēlu labu veselību, optimismu, dzīvesprieku un veiksmi turpmākajā darbā! Palieciet vienmēr smaidošs, sirsnīgs un īsts sava amata speciālists. Paldies.

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 13:17

suns

Super,ārsts,lai veicas Mārim!

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 14:53

Man gan

tie Nātras ne visai. Neatsaucīgi, iedomīgi un plus jocīgi. Par palīdzību vai ieteikumu brīvdienā aizmirsti...

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 15:22

kika

Man gan neatsaka,vienmēr atsaucīgs un pretim nākošs.PALDIES!

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 16:08

...

Pareizi bij man-mani dakteri nebuus arii no pirmajaam. Pedejaa laika nomainiti diezgan daudz.

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 16:18

Nu

Kurp tu velies- pasaulīte
Labakais no labākajiem “Profesionālis”
Šai daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā…

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 17:01

Lai slava tam, lai slava tam
Tam “mūsu” dakteram
Lai nabadzība tiem, lai nabadzība tiem
Tiem bijušajiem (viedajiem) kolēģiem?
PS: Kas ir Dr: Jansone,
Un kas ir Dr Nātra?

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 19:57

Ome

Liels prieks, ka mūsējais ir guvis atzinību. Māris tiešām ir labs ārsts, speciālists, sirsnīgs, atsaucīgs, jebkurā dienanaksts laikā atbild uz telefonu, ir gatavs skriet, ja palīdzība nepieciešama, ja cilvēkam nelaime un palīdzība vajadzīga, arī tad, janemaz nav viņa slimnieks. Liels paldies, Māri!

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 15:10

Arī paciente

šī nu tiešām ir brīnišķīga ziņa, brīnišķīgs dakteris, atsaucīgs, lielisks speciālists,vienmēr ieinteresēts, foršs, atsaucas arī tad , ja nav tavs ģimenes ārsts, labākais Valkā.

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 17:02

Arī paciente

šī nu tiešām ir brīnišķīga ziņa, brīnišķīgs dakteris, atsaucīgs, lielisks speciālists,vienmēr ieinteresēts, foršs, atsaucas arī tad , ja nav tavs ģimenes ārsts, labākais Valkā.

pirms 4 gadiem, 2015.06.02 17:02

Kolēģis

Nobriedis speciālists un intelektuālis.

pirms 4 gadiem, 2015.06.03 11:06

Lita

Apsveicu, Māri! Lai Tev veicas arī turpmāk!

pirms 4 gadiem, 2015.06.05 21:05

Veselība