Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko iepirkumu par ātrās palīdzības telpām Smiltenē 7

Šodien Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) sociālajos tīklos izplatījis ziņu, ka NMPD dienests vēlas nomāt telpas Smiltenē brigāžu punkta izvietošanai.


Sazinājāmies ar NMPD Komunikācijas nodaļas vadītāju Ilzi Bukšu, kura paskaidroja, ka Smiltenes gadījumā – esošais telpu nomas līgums drīzumā beidzas, un pēc Ministru kabineta noteikumiem – ja valsts vai pašvaldība attiecīgajā teritorijā nevar nodrošināt telpas un tam jāpiesaista privātfirmas, tad jārīko iepirkuma procedūra. 

Komentāri 7

Ir varijants

Dzirdēju ,kad ugunsdzēsējiem Smiltenē cels jaunu depo,vai tad nevar apvienoties un piecelt ātrai palīdzībai klāt telpas,kā ne kā abi dienesti pilda līdzīgas funkcijas.

pirms 4 gadiem, 2015.01.30 13:47

Hm

Kad dzirdēji, ka cels! Varbūt paies vēl 10 gadi un cels (ja cels), tad ko ātrajiem jādzīvo tikmēr mašīnās!

pirms 4 gadiem, 2015.01.31 10:42

No mazpilsētas

Sen jau vajadzēja uzbūvēt jaunu ugunsdzēsēju depo kopā ar ātrajiem, varbūt vēl policiju klāt.

pirms 4 gadiem, 2015.01.31 16:02

Ir varijants

Policija lai nu tusē kur jau tusē.
Viņiem tur ir labi.
Bet par tiem 10 gadi cels tur nu tev taisnība,bet tas jau nākamais stāsts.

pirms 4 gadiem, 2015.01.31 21:07

Tiešām!

Tiešām jābrīnās par šādu ziņu. Jau tagad bija nepareizi, ka ātros aizcēla no pilsētas slimnīcas. Tā pēc būtības ir sarkanā krusta slimnīca un tur noteikti jāatrod telpas ātrajiem!
Nojaucam tik labi iestrādāto veco sistēmu un pēc maza brītiņa atjēdzamies dubļu peļķe. Tas pats kas ar lauku skolām, bērnu dārziem, atskurbtuvēm utt. Nojaukt tik viegli, bet pēc neilga laika pie sasistas siles kā likts.

pirms 4 gadiem, 2015.02.01 12:10

Smilteniete

Piekrītu, ka ātrajiem vajadzēja palikt slimnīcas telpās. Beigās vēl izdomās likvidēt, jo neatradīs piemērotas telpas!

pirms 4 gadiem, 2015.06.01 14:45

Veselība