Smiltenes pagastā atklāj sociālās palīdzības istabu 5

Sākot no rītdienas, 19. marta, Smiltenes pagasta Kalnamuižā Smiltenes pilsētas un Smiltenes un Brantu pagasta, kā arī citu novada pagastu trūcīgās un maznodrošinātās personas var izmantot sociālās palīdzības istabas piedāvātos pakalpojumus.

 Tur var nomazgāties dušā, kā arī izmazgāt veļu. Iespējams arī izmantot telpas pasākumu rīkošanai. Notiks arī nodarbības dažādām atbalsta grupām.

Sociālās palīdzības istaba ierīkota pagasta pārvaldes ēkas pagrabstāvā. Sākumā tās piedāvātie pakalpojumi būs piejami reizi nedēļā, otrdienās. Interesentiem jāvēršas pagasta pārvaldes ēkā Kalnamuiža 2 pie Smiltenes novada sociālās darbinieces Smiltenes pagastā Sandras Dukātes.


Projektu īstenoja Smiltenes novada Sociālais dienests. Vairāk - laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 19. martā.

Komentāri 5

Janka

Pirmā bilde ar cepeškrāsni un plītiņu nav no pagrabstāva, kur iekārtota sociālās palīdzības istaba.
Bilde "smukumam" ielikta vai tomēr maznodrošinātie varēs šīs otrajā stāvā atrodošās plītiņas izmantot?

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 10:57

Redakcija

Publikācijā laikrakstā "Ziemeļlatvija" ir paskaidrots, ka virtuve atrodas ēkas pirmajā stāvā. Virtuvi ir paredzēts izmantot atbalsta grupu nodarbībās, informē Smiltenes novada Sociālais dienests.

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 11:01

Janka

Paldies par atbildi.

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 11:05

Slaists

Nu re cik forši. Man arī aka un pods pagalmā ,kā arī vēl ar kaimu jādalās.Tagad iešu uz teķi ,jo tur viss ir vienuviet.Paldies,paldies novada domei.Nav tak vairs neparko jādomā.Pabalstiņi,paciņas arī uzlaboja,tagad arī pirte,ķīmene,tusiņu vieta,bet ka Tevi jupis rāvis,nav kur nosnausties.Novadnieki lūdzu padomājiet.

pirms 8 gadiem, 2013.03.23 21:08

Veselība