Valmieras Kultūras centrā būs tikšanās ar dziednieku Aldi Ķeviņu 1

Svētdien, 27. janvārī plkst.11.00 Valmieras Kultūras centrā būs tikšanās ar dziednieku un gaišreģi Aldi Ķeviņu, kuras laikā ikviens varēs uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt atbildes. Tikšanās temats – „Tava nākotne – Tavās domās”.

Aldis Ķeviņš ir dziednieks ar vairāk nekā 30 gadu dziedniecības praksi, Latvijas Dziednieku Asociācijas un Vispasaules Dziednieku līgas biedrs. Viņš ir arī akreditētais EMF Balancing Technique (Krajona bezkontakta masāža) un Cilvēka Ekoloģijas Starptautiskā centra tehniku praktiķis. Pazīstams kā mistiķis, okultists un gaišreģis, kurš spējīgs gandrīz jebkurai problēmai atrast cēloni un to risināt, sakārtot cilvēkā zudušo harmoniju un palīdzēt rast risinājumu dažādām problēmām.

Tikšanās ciklu ar dziednieku Aldi Ķeviņu Valmieras Kultūras centrs uzsāka 2010.gadā. Tā ietvaros Aldis Ķeviņš dalās savā pieredzē un atbild uz jautājumiem, izklāsta savu pārliecību, ilggadējo pieredzi un panākumus. Tikšanās cikla ietvaros dziednieks jau stāstījis par kustību meditāciju veselībai un līdzsvaram, ūdens dziedniecisko spēku un citām interesantām lietām.

Komentāri 1

pacients

konkrēts krāpnieks,kuru interesē tikai nauda.zinu no paša pieredzes

pirms 8 gadiem, 2013.01.22 16:20

Veselība