Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu uzsācis Veselības norēķinu centrs!

No 2009.gada 1.oktobra, darbu ir uzsācis Veselības norēķinu centrs, kas ir Veselības ministrijas tiešās pakļautības iestāde. Veselības norēķinu centra mērķis ir nodrošināt valsts garantēto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējas, slēdzot līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem un veicot norēķinus par pakalpojumu nodrošināšanu.

 

Ņemot vērā veikto nozares pārvaldes reformu, turpmāk Veselības norēķinu centra mājas lapas adrese būs www.vnc.gov.lv, bet, lai nosūtītu elektroniskā pasta vēstuli, vēstules saņēmējs jānoformē sekojoši vārds.uzvā[email protected]. Informāciju var sūtīt arī uz iestādes oficiālo elektroniskā pasta adresi [email protected]

 

 

Šobrīd Veselības norēķinu centra centrālā biroja un teritoriālo nodaļu adreses, tālruņu un faksu numuri paliek nemainīgi, nemainās arī reģistrācijas un banku kontu numuri.

 

 

Atgādinām, ka reorganizācijas ietvaros izveidota arī jauna un vienkāršota struktūra centrālajā birojā un teritoriālajās nodaļās, likvidējot divus direktora vietnieka amatus un samazinot departamentu skaitu no 16 uz 4. Būtiski samazināts arī darbinieku skaits no līdzšinējiem 272 uz 139 darbiniekiem.

Veselība