Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daugavpilī mediķi dalīsies pieredzē e-veselības attīstībā

Šodien Daugavpilī notiks konference "Sharing E-Health experience" ("Pieredze e-veselības attīstībā"), kurā Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās strādājošiem ārstiem būs iespēja iepazīties ar e-veselības risinājumu labās prakses piemēriem Latvijā un citās Eiropas valstīs, aģentūru LETA informēja SIA "Daugavpils Reģionālā slimnīca" valdes loceklis Aivars Zdanovskis.

 

Konferencē paredzēts arī dalīties pieredzē slimnīcu sistēmu ieviešanā un diskutēt par aktuāliem jautājumiem saistībā ar e-veselības projektu ieviešanu Latvijas slimnīcās. Konferencē piedalīsies Norvēģijas eksperti e-veselības jomā, Latvijas slimnīcu pārstāvji un medicīnas iekārtu un programmatūru ražotāji.

 

 

Konferencē paredzēts demonstrēt Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās strādājošiem ārstiem e-veselības risinājumu labās prakses piemērus Latvijā un citās Eiropas valstīs, kā arī dalīties pieredzē slimnīcu sistēmu ieviešanā un diskutēt par aktuāliem jautājumiem saistībā ar e-veselības projektu ieviešanu Latvijas slimnīcās.

 

 

Konferencē piedalīsies Norvēģijas eksperti e-veselības jomā, Latvijas slimnīcu pārstāvji un medicīnas iekārtu un programmatūru ražotāji.

 

 

Konference notiks Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta un Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansētajā projektā "Digitālās radioloģijas un slimnīcas informācijas sistēmas ieviešana Daugavpils Reģionālajā slimnīcā".

 

 

Projekta mērķis ir attīstīt Daugavpils Reģionālajā slimnīcā jaunas tehnoloģijas: digitalizēt diagnostiskās radioloģijas nodaļu, nodrošināt radioloģijas informācijas un medicīnas uzņēmumu glabāšanas un pārraides sistēmu ieviešanu, kā arī izveidot pacientu un ārstniecības vadības sistēmu.

 

 

Projekta "Digitālās radioloģijas un slimnīcas informācijas sistēmas ieviešana Daugavpils Reģionālajā slimnīcā" budžets ir 458 012 eiro, no kuriem 85% līdzfinansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas valdības finanšu instrumenti.

 

 

Sadarbībā ar projekta partneri, Norvēģijas kompāniju "Skill Medical Tehnology", konferenci organizē Daugavpils Reģionālā slimnīca.

Veselība