Informējam par medicīnisko palīdzību svētku brīvdienās

Nacionālais veselības dienests novēl Latvijas iedzīvotājiem veiksmīgu 2012.gadu! Arī svētku laikā aicinām būt uzmanīgiem un padomāt par savu un savu tuvāko veselību.

Atgādinām, ka medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana, iedzīvotāji var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darba dienās no plkst.18.00 līdz plkst.8.00 no rīta.   

 

Lai svētku dienās saņemtu medicīnisku konsultāciju pēkšņas saslimšanas gadījumos, iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārstiem. Lielākajās Latvijas pilsētās ārpus Rīgas dienas laikā dežūrārsti būs  1.janvārī. Dežūrārstu darba grafiks pieejams Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā www.vmnvd.gov.lv  

 

Traumu gadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Ar steidzamās medicīniskās palīdzības punktu atrašanās vietām varat iepazīties NVD mājaslapā www.vmnvd.gov.lv 

 

Neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas. Atgādinām, ka neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa tālruni 113. 

Veselība