Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas valsts apmaksāto tehnisko palīglīdzekļu saņemšanā

Gatavojoties Tehnisko palīglīdzekļu aģentūras (TPC) likvidācijai no š.g.1.septembra, jūlijā ir samazināts klientu apkalpošanas laiks aģentūrā un tās filiālēs.

 

Jūlijā Rīgas Tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanas nodaļa klientus apkalpos četras dienas nedēļā - pirmdienās, otrdienās, trešdienās un piektdienās. Savukārt reģionālajās tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanas nodaļās Rēzeknē, Daugavpilī, Dobelē, Valmierā un Kuldīgā jūlijā klientus apkalpos trīs dienas nedēļā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās.

 

 

No 2009. gada 3. augusta TPC pārtrauks klientu apkalpošanu. To atsāks pēc š.g. 1. septembra pašreizējās TPC telpās Rīgā, Ventspils ielā 53 un Kuldīgā. Informācija par citām klientu apkalpošanas vietām un plānotajiem izbraukumiem tiks precizēta pēc 15. augusta.

 

 

Aktuālāko informāciju par tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanu var iegūt aģentūras mājas lapā www.tpc.gov.lv, Labklājības ministrijas mājas lapā www.lm.gov.lv, vai zvanot pa tālruņiem 67552350, 67766122, 26424675.

 

Atgādinām, ka š.g. 7. maijā Saeima pieņēma grozījumus Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, kas paredz, ka sākot no 2009. gada 1. septembra personas ar valsts apmaksātajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem nodrošinās valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari"".

 

 

Pašlaik valsts apmaksāto tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanu personām visā Latvijas teritorijā nodrošina Labklājības ministrijas padotības iestāde valsts aģentūra „Tehnisko palīglīdzekļu centrs" (turpmāk - aģentūra), kas ar 2009. gada 1. septembri tiek likvidēta.

Veselība