Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina pieteikšanos onkoloģisko pacientu rehabilitācijas nometnēm „Spēka avots”

Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas nometnes - tā ir iespēja ikvienam, kas pārdzīvojis vēzi, rast sevī spēku, lai pilnvērtīgi turpinātu dzīvi. Tieši tāpēc ikviens, kas reiz saņēmis diagnozi „ļaundabīgs audzējs", ir aicināts pieteikties uz kādu no trim „Spēka avota" nometnēm 2011. gada vasarā. Nometnes tiks organizētas rehabilitācijas centrā „Līgatne" šādos datumos: 12.-17. jūnijā, 10.-15. jūlijā un 7.-12.augustā.

Jau trešo gadu onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks" rīko psihosociālās rehabilitācijas nometnes, kuru mērķis ir palīdzēt cilvēkiem pēc ārstēšanās atsākt normālu dzīves ritmu un atgūt apziņu, ka dzīve turpinās. Kā atzīst iepriekšējo gadu nometņu dalībnieces, tad pats svarīgākais ir saprast, ka „Esam normālas sievietes un mūsu dzīve tagad tikai pa īstam sākas!".  

 

„Diagnoze - ļaundabīgais audzējs - ir liels pārdzīvojums pašam pacientam un viņa tuviniekiem. Ārstēšanās ir fiziski un emocionāli smaga, grūti ir atgriezties sociālajā dzīvē - tāpēc rehabilitācijai ir milzīga nozīme.

 

Ja jums rados, draugos vai kaimiņos ir cilvēks, kam šī informācija varētu noderēt, nododiet šo ziņu viņam. Arī ģimenes ārstus aicinām rehabilitācijas nometnes ieteikt saviem onkoloģiskajiem pacientiem," teic onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks" valdes locekle Daina Mezīte.

 

Nometnēs paredzēti lekciju kursi, mākslas terapijas, darbs grupas, speciālistu konsultācijas, uztura mācība, aktīva dzīvesveida nodarbības un citi pasākumi.  

 

Lai pieteiktos kādai no šīs vasaras nometnēm „Spēka avots", ir jāuzraksta motivācijas vēstule, kurā jāpaskaidro, kāpēc vēlaties piedalīties nometnē, kā arī nedaudz jāpastāsta par savu līdzšinējo pieredzi un jāatklāj, ko vēlētos tajā iegūt un ko varētu iemācīt citiem.

Sūtījums jāadresē «Dzīvības kokam» Melnsila iela 13-1, Rīga, LV-1046 vai uz e-pastu: [email protected]. Vairāk informācijas var uzzināt, zvanot pa tālruni: 67625339.

Veselība