Jaunais Valgas slimnīcas vadītājs sola uzlabot sadarbību ar Valku 3

Valgas slimnīcas padome par jauno slimnīcas vadītāju ir ievēlējusi Mareku Sēri, kurš sola atrast iespējas, lai ārstniecības jautājumos uzlabotu sadarbību ar Valkas pilsētu, vēsta "EP Online".

 

"Ir jāmeklē iespējas sadarbības uzlabošanai, ir jāatrod iespēja, kā Valgas slimnīcu padarīt pievilcīgāku Valkas iedzīvotājiem," viņš sacīja.

 

 

Latvijas teritorijā Valkas iedzīvotājiem tuvākā slimnīca, kura piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, atrodas 50 kilometru attālumā Valmierā, tādēļ sadarbība ārstniecības jautājumos būtu izdevīga abām pilsētām.

"Jautājums ir par to, vai Latvija ir ieinteresēta izvest naudu no valsts," norādīja Sērs. "Viss ir atkarīgs no cenas - vai mūsu piedāvātie pakalpojumi Latvijai šķitīs lēti."

 

 

Sadarbības sākšanai pamats ir radīts - pirms pāris gadiem tika izstrādāts Valgas un Valkas veselības aprūpes attīstības plāns, kurš noteica, ka abu pilsētu slimnīcās tiks sniegti dažādi pakalpojumi. Tā dēļ Valkas slimnīcā tika slēgta Dzemdību nodaļa, kuras vadītāja sāka darbu Valgas slimnīcā.

 

 

Tomēr, neraugoties uz šo iespēju, Valgā saskaņā ar jūnija datiem šogad bija dzimuši tikai divi Latvijas pilsoņi. Šī fakta iemesls varētu būt tas, ka latvietes nezina, ka par dzemdībām Igaunijā viņām nekas nebūtu jāmaksā.

 

Komentāri 3

topošā māmiņa

Lūdzu redakciju precizēt, vai tiešām ja es, Latvijas iedzīvotāja, izvēlos dzemdēt Valgā man par dzemdību palīdzību nebūs jāmaksā?

pirms 12 gadiem, 2008.09.17 13:15

mammis

Jā, šo jautājumu tiešām vērts noskaidrot, lai nebūtu tā, ka viena tante teica...

Dīvaini gan, ka Valkas puses sieviešu nodaļas ārsti nekad nav reklamējuši pāris kilometrus attālo Igauniju kā dzemdību vietu, bet gan 55 km attālo Valmieru... KAM ticēt?

pirms 12 gadiem, 2008.09.17 14:05

redakcija

centiisimies peec iespeejas aatraak ieguut atbildi uz so jautaajumu.

pirms 12 gadiem, 2008.09.17 14:17

Veselība