Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kvotas beigušās, maksā pats! 8

Vidzemes slimnīcā Valmierā ir teju beigušās kvotas jeb valsts piešķirtais finansējums ne tikai ambulatorajiem datortomogrāfiskajiem izmeklējumiem, bet arī pārējiem medicīniskajiem pakalpojumiem.

Līdz nākamā gada janvāra beigām, piemēram, dodoties pie speciālista - ķirurga, ginekologa, acu, ausu un kakla ārsta - būs jāmaksā pilna samaksa - tas ir astoņi lati (pilna samaksa ir desmit lati, atlaide 20 procenti). Ņemot vērā neapskaužamo situāciju, šonedēļ slimnīcas valde pieņēmusi lēmumu par 20 procentiem samazināt cenas maksas pakalpojumiem.

Situācijas skaidrojumu lasiet ceturtdienas "Ziemeļlatvijā"

Komentāri 8

vietējais

Rūdi, nu būs ***. Braucam ārstēties uz Valgu.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 16:11

droši

Jādodas uz Cēsu vai Madonas slimnīcām. Tur ir gan kvotas, gan normāla attieksme.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 16:13

arī vietējais

Protams, ka uz Valgu! Viennozīmīgi. Paskatieties www.valgahaigla.ee cenrādi (LV valodā) un sapratīsiet, ka uz nekādu Valmieras, Cēsu vai Madonas slimnīcu braukt nav jēgas...

Welcome to my country...

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 16:23

liepai

naudas Valmieras slimnīcai pietiek, ja samazina to milzīgo administratīvo aparātu. uz katru ārstu ( speciālistu) sanāk pa 1,5- 2,0 administrācijas klerku ar milzīgām algām. Tuvāka informācija Valmieras slimnīcas mājas lapā. Beidzat pūdēt cilvēkiem smadzenes, ka nav naudas. Pa novembri, decembri ārsti nesaņems neko, bet administratīvai apārāts saņems visi. Tad kādas kvotas, kāpēc tiek tauta maldināta.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 17:03

Braucējs

arī vietējais

Neko diži no mūsu cenām neatšķiras.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 19:05

matemātiķe

Cilvēku , kurš uzdodas par Vidzemes slimnīcas personāla pārzinātāju, acīmredzot vajā vai nu lielummānija vai mazvērtības kompleksi - kā citādi iespējams tik aplami sagrozīt faktus: slimnīcas administrācija ir 9 cilvēki jeb 1,4 % no visiem 634 darbiniekiem, savukārt ārsti speciālisti ir 143 jeb 22 % no visiem darbiniekiem. Pēc rakstītāja aprēķiniem administrācijā tātad strādā 215 līdz 286 cilvēki?...

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 13:29

...

MUms atkal ir pilnmeenes??? Matemaatike, tu arii caur sienam redzi? Raksta lasu - bus jamaksa 8 latu par viziti pie arsta un tas esot ar 20% atlaidi....a kur te ir kas par slimnicas administraciju kas ir 9 cilveeki???

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 15:50

vesela

To viņa raksta par iepriekšējo komentāru. Tātad no administrācijas. Es savukārt domāju, ka, ja jau krīzes situācija, pakalpojumu tarifs IR jāpārstata, jāizņem arā visādi aparatūras atmaksas skaitļi, telpas utt. Vienkārī jāprasa tik,. cik tas pakalpojums maksā lai viņš būtu iespējams. Kāpēc Igaunijā pat maksas pakalpojums līdzīgām procedūrām ir MAZĀLS nekā Valmierā ar visu atlaidi? Tāpēc, ka mūsejiem viss allaž izmaksā dārgāk nekā patiesībā tas maksā. Ja nauda beigusies, prasiet par vizīti 5 latus un tad jau būs labi maksāts, un vai taa sonografija tiesam maksaa tik daargi kaa parvinu prasa? nē taču, tur vienkārši ir pierēķināts klāt pilns komplets.

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 16:15

Veselība