Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas iedzīvotājiem no 1.maija medicīniskus padomus sniegs Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 1

Veselības norēķinu centrs atgādina, ka no 1.maija darbu uzsāks Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001. Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 ir Veselības ministrijas un Veselības norēķinu centra organizēts medicīnisko padomu tālrunis, kas nodrošinās Latvijas iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskus padomus par vienkāršām veselības problēmām, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana.

„Medicīniskos padomus iedzīvotājiem darba dienās no pulksten 18.00 līdz pulksten 8.00 no rīta, bet brīvdienās un svētku dienās visu diennakti sniegs pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi, ņemot vērā savas zināšanas un pieredzi veselības aprūpē, kā arī Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas izstrādātos kritērijus par biežāk izplatītajām saslimšanām," informē Sabiedrisko attiecību vadītājs Toms Noviks.Viņš atzīmē - ja pēc zvanītāja teiktā Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 operatoram radīsies pārliecība, ka personas sūdzības ir tāda rakstura, kas apdraud personas veselību vai dzīvību, zvans tiks pāradresēts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Veselības norēķinu centrs uzsver, ka Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 sniegs konsultācijas par vienkāršām veselības problēmām, ja ir noticis nelaimes gadījums, pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis, apdraudot veselību vai dzīvību, iedzīvotājiem jāzvana ātrajai palīdzībai pa tālruni 113.

Jau ziņots, ka Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 nebūs paaugstinātas maksas tālrunis. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksās atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru. Lai noskaidrotu maksu par zvanu uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, Veselības norēķinu centrs aicina iedzīvotājus vērsties pie sava operatora.

Komentāri 1

Es

Vispār man patīk - kādēļ tālr. nr. operators izvēlēts SIA CSC Telecom? Kuram tas ir izdevīgi? Ne jau 99% potenciālo zvanītāju, bet tā jau mūsu valstī bieži notiek - par cilvēkiem nedomā, ka tik kaut kas darīts. Un vispār, nopietns ārsts svešu pacientu pa tālruni nekonsultē!!!

pirms 8 gadiem, 2011.05.01 14:15

Veselība