Lieldienu brīvdienās iedzīvotāji saslimšanas gadījumā var vērsties pie dežūrārsta

Ja nepieciešams saņemt medicīnisku konsultāciju, kas ir ģimenes ārsta kompetencē, svētku laikā iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārsta, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta pārstāve Laura Lapiņa.

Rīgā dežūrārsti būs pieejami 7.aprīlī un 9.aprīlī no plkst.8 līdz plkst.15. Savukārt citās lielākajās Latvijas pilsētās dežūrārsti strādās no šodienas līdz 9.aprīlim. Dežūrārstu darba grafiks pieejams Nacionālā veselības dienesta mājaslapā "www.vmnvd.gov.lv".

Medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji var saņemt, zvanot uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66 016 001. Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus pa tālruni sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darba dienās no plkst.17 līdz plkst.8 no rīta.

Traumu gadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Savukārt neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu var izsaukt, zvanot pa tālruni 113.

Veselība