Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LM: tehniskos palīglīdzekļus nodrošina Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs

Tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanu kopš 2009.gada 23.septembra nodrošina Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrs (VTPC).

 

Kopš šī gada 1.septembra VTPC pieņem iedzīvotāju iesniegumus par tehnisko palīglīdzekļu piešķiršanu un ar to saistītajiem pakalpojumiem. Centrā atsākta arī pacientu nosūtīšana pie tehnisko palīglīdzekļu ražotājiem.

 

Savukārt saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem atskaites par izsniegtajiem palīglīdzekļiem pakalpojumu sniedzējam ir jāadresē un jāiesniedz VTPC, Ventspils ielā 53, Rīgā, LV-1007.

VTPC darba laiks pirmdien, trešdien, ceturtdien ir no plkst.8.30 līdz 17.00, otrdien no 8.30 līdz 18.00, bet piektdien no plkst.8.30 līdz 16.00. VTPC ir filiāles arī Kuldīgā un Rēzeknē, kuras strādā pirmdien, trešdien, ceturtdien no plkst. 8.30 līdz 17.00, piektdien no plkst.8.30 līdz 16.00, bet otrdien ir izbraukumu diena.

 

Centrs ir Nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) „Vaivari" struktūrvienība. Tā vadītājs ir NRC „Vaivari" valdes loceklis Aivars Vētra. Pacientu apkalpošana VTPC notiek saskaņā ar Ministru kabineta 2009.gada 12.maija noteikumiem Nr.424 Tehnisko palīglīdzekļu noteikumi. Ikdienas darbu, t.sk., jautājumu risināšanu ar pakalpojumu sniedzējiem, veic attiecīgi centra darbinieki.

 

Papildus informācija pieejama NRC „Vaivari" mājas lapā: http://www.nrcvaivari.lv/?36

 

Atgādinām, ka NRC „Vaivari" pienākums nodrošināt valsts iedzīvotājus ar tehniskajiem palīglīdzekļiem ir noteikts Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā.

Veselība