Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas svētku brīvdienās 2

Nacionālais veselības dienests novēl visiem Latvijas iedzīvotājiem skaistus Līgo svētkus un Jāņu dienu, kā arī atgādina par dažādām medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku brīvdienās.

Gadījumā, ja svētku laikā ir nepieciešams saņemt medicīnisku konsultāciju ģimenes ārsta kompetences ietvaros, iedzīvotāji var vērsties pie dežūrārstiem. Rīgā dežūrārsti no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 būs pieejami 23.jūnijā, savukārt lielākajās Latvijas pilsētās ārpus Rīgas dienas laikā dežūrārsti būs pieejami 23.jūnijā un 24.jūnijā. Dežūrārstu darba grafiks pieejams Nacionālā veselības dienesta mājaslapā www.vmnvd.gov.lv.

Atgādinām, ka padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi medicīniskus padomus sniedz brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, bet darba dienās no plkst.17.00 līdz plkst.8.00 no rīta. Konsultatīvais tālrunis darbojas kopš 2011.gada maija, un šobrīd dienā vidēji tiek sniegtas 140 konsultācijas.

Traumu vai pēkšņas saslimšanas gadījumos iedzīvotāji var vērsties arī steidzamās medicīniskās palīdzības punktos. Ar steidzamās medicīniskās palīdzības punktu atrašanās vietām var iepazīties NVD mājaslapā www.vmnvd.gov.lv.

Neatliekamos gadījumos, kad apdraudēta ir veselība vai dzīvība, palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas. Atgādinām, ka neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi var izsaukt, zvanot pa tālruni 113.

Komentāri 2

sss

Vai tad Valka vel slimnica strada ? Kads var izstastit?

pirms 8 gadiem, 2012.06.22 15:36

zinatāja

Valkas slimn.nepastāv,bet ir Valgas slimnīca ,ļoti laipni uzņem.

pirms 8 gadiem, 2012.06.22 17:06

Veselība