Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nobalso par labākajiem medicīnas darbiniekiem!

Sācies sabiedrības balsojums par 2015. gada labākajiem mediķiem. Ikviens Latvijas iedzīvotājs laika posmā līdz nākamā gada 15. janvārim ir aicināts nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu nominācijās „Gada ārsts”, „Gada zobārsts”, „Gada ārsta palīgs”, „Gada māsa”, Gada vecmāte”, „Gada farmaceits” un „Gada funkcionālais speciālists”, ziņo portāls arstubiedriba.lv. 

Šogad jau sesto reizi Latvijā norisināsies „Gada balva medicīnā”, ar kuru tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, ko raksturo pasākumam izvēlētais moto „Dodot gaismu, sadegu”.


Iepriekšējā „Gada balvas medicīnā” balsojumā piedalījās vairāk kā seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens Latvijas iedzīvotājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības  interneta mājas lapā ŠEIT līdz 2016. g. 15. janvārim. Lūgums ņemt vērā, ka par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi.


„Gada balvā medicīnā 2015” tiks godināti Latvijas mediķi 11 dažādās nominācijās. Sabiedrības balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās nosaka Gada māsu, ārsta palīgu, vecmāti, farmaceitu, funkcionālo speciālistu, zobārstu un ārstu. Tradicionāli „Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī  nominācijās „Gada cilvēks medicīnā”, „Gada notikums medicīnā”, „Gada slimnīca”, „Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Ikviens nomināciju ieguvējs svinīgā ceremonijā saņems balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona kā dzīvības asnu veidotu statueti.
 
Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija, kas kļuvusi par skaistu tradīciju, ir gada notikums medicīnas nozarē. „Gada balva medicīnā 2015” notiks 2016. gada 12. februārī plkst.19.00 kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā.


„Gada balvu medicīnā” organizē Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latvijas Māsu asociāciju, Rīgas domi un Veselības ministriju.

Veselība