Aicina uz tikšanos ar veselīga dzīvesveida piekopēju Inesi Zīņģīti

10. novembrī plkst. 14:00 Valkā, Beverīnas ielā 3 visi interesenti aicināti uz tikšanos un līdzdarbošanos ar tautā iemīļoto veselīga dzīvesveida piekopēju un popularizētāju - Inesi Ziņģīti. 

Apbrīnojami enerģiska sieviete, kas pati sevi izcēla no paralīzes gultas un arī tagad, vairāk nekā 70 gadu vecumā, ir neticami sprigana.

Kad akrobātikas nodarbībās 20 gadu vecumā Inese traumēja mugurkaulu, viņa saprata, ka dzīve jāsāk no jauna. Tiesa, tas prasīja milzu gribasspēku un darbu ar sevi. Inese Ziņģīte par nozīmīgākajiem veselīga dzīvesveida aspektiem, ko nenogurusi visiem atkārto, uzskata pareizu gulēšanu, atmošanos un rīvēšanos ar mitru dvieli un rāpošanu.

Vēl vairāk veselības, mundruma un lokans mugurkauls nav vienīgās lietas, ko Inese stāsta savā nodarbībā. Bet galvenais, ka tas ir tik vienkārši – to ko saņem seja samīļota, noglāstīta, izmasēta – tas arī jāsaņem ķermenim, jo ķermeņa asinsrite notiek tieši ādā un āda ir tā galvenā, kas sūta impulsus tālāk.

Nodarbības laikā būs iespēja ne tikai ieklausīties Ineses Ziņģītes padomos, bet arī pašiem pamēģināt īstenot viņas ieteikumus. 

Tāpēc tiem, kas  vēlēsies ne tikai  klausīties, bet arī darboties, līdzi jāpaņem 1,20 m garš frotē dvielis, brīvs apģērbs un īsās zeķītes.

Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām. /I.Ziņģīte/ 

Aicinām ikvienu, kam rūp sava veselība!


Veselība