Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja apmeklēt psiholoģes Ineses Taubes lekciju “Kā sadzīvot ar vientulību”

Biedrība “Latvijas – Igaunijas institūts” piedalās Valkas novada domes izstrādātā projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id.Nr.9.2.4.2./16/I/035 izglītojoša lekcija “Kā sadzīvot ar vientulību” 2017. gadā”.

2017. gada 30. maijā, plkst.17:30 Valkā, Beverīnas ielā 3 visiem interesentiem būs iespēja tikties ar psiholoģi Inesi Taubi.

Inese Taube ir konsultatīvā psiholoģe, Marte Meo terapeite - kolēģu trenere, smilšu spēles terapijas metodes praktizētāja. Darbojas gan skolā, gan privātpraksē un ir 10 gadu praktiskā darba pieredze. Nemitīgi nodarbojas ar sevis pilnveidošanu un profesionālās varēšanas attīstīšanu, aktualizējas traumu terapijas mācībās.

Lekcijas laikā apskatāmās tēmas:

Gadījumi, kad cilvēks var justies vientuļš.

Kā vientulība ietekmē veselību?

Ko darīt, lai nejustos vientuļš? Kā pārvarēt vientulību?

Piemēru analīze.

Lekcija ir bezmaksas, lūdzam iepriekš pieteikties zvanot 29393315 vai rakstot [email protected]

Būsiet laipni gaidīti!

Padomi