Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē konsultēs logopēde

Jau rakstījām par to, ka Smiltenes novada Izglītības pārvalde sāk rīkot bezmaksas nodarbību ciklu jaunajiem vecākiem. Nodarbības vada Smiltenes novada skolu logopēde Ārija Baumane.

Pirmā lekcija notika septembrī. Ā. Baumane ir gandarīta par vecāku lielo atsaucību un teic viņiem paldies. “Vecāku atsaucība man deva spēku šo ideju turpināt. Bija patīkami dalīties ar savām zināšanām par bērna attīstību. Iepazinos arī ar vecāku  jautājumiem un turpmāk centīšos  uz tiem atbildēt,” piebilst logopēde. 

Nākamā, otrā nodarbība notiks 15. oktobrī  Smiltenes Centra vidusskolā, Dārza ielā 17. Sākums - pulksten 18.Šās nodarbības tēma būs bērna guldināšana, pacelšana, turēšana, rotaļāšanās un uz mazuli vērstā runa. 

Gaidīti visi jaunie Smiltenes novadā dzīvojošie vecāki, it īpaši tie, kuru mazuļi ir vecumā līdz trijiem gadiem, sākot no piedzimšanas brīža.Jau rakstījām, ka nodarbības ir plānotas līdz 2016. gada janvārim. Vecāki var ierosināt savas tēmas, par ko vēlas dzirdēt logopēdes skaidrojumu. 

Veselība