Strenču novada iedzīvotājus izglītos veselības jomā

Strenču novada iedzīvotājiem plānotas atktivitātes, kuru laikā iespējams gūt padomu un palīdzību, lai risinātu veselības problēmas, ziņo pašvaldības interneta vietne. 

Strenču novada veselības koordinatore Baiba Kondriča aicina strencēniešus 20. martā apmeklēt veselības izstādi „Jauns sākums”, kuras nolūks ir veicināt veselīgu dzīves veidu un sniegt praktiskus padomus iedzīvotājiem, lai mazāk būtu jāslimo, lai cilvēks justos  priecīgs, dzīvotu ilgāk un iegūtu jaunas veselībai un labsajūtai noderīgas atziņas.


Izstādē soli pa solim pie astoņiem stendiem būs iespējams iepazīties ar brīnišķīgu informāciju, un jūs būsit pārsteigti, cik daudz gadījumos nebūs vajadzīgi medikamenti, slimnīca, bet cilvēkam pašam daudz  ko  iespējams darīt savas veselības labā.


Izstādē varēsiet pārbaudīt asinsspiedienu, plaušu tilpumu, sirdsdarbību, noteikt holesterīna un cukura līmeni asinīs, noteikt tauku procentu ķermenī, saņemt plecu joslas antistresa masāžu, pārbaudīt bioloģisko vecumu. 


ATGĀDINĀJUMS: Lai noteiktu cukura līmeni asinīs, vismaz divas stundas pirms analīzes nodošanas neēst. Būs iespējams aprunāties ar profesionāliem ārstiem, kas sniegs jums vērtīgus padomus.

20160210-1110-untitled.jpg

Izstādi rīko Valmieras Veselības klubiņš „Jauns sākums” sadarbībā ar Latvijas Veselības Misiju un Strenču pilsētas domi.

Veselība