Par īstu bērnību! Arī Smiltenes novada bērnam 1

Mēs visi no bērnības atceramies lietas, kas palikušas atmiņā ar neaizmirstamu skatu, smaržu vai garšu. Mēs zinām, kā vasarā šalc jūra un gliemežvāki, rudenī krīt lapas, bet ziemā zem kājām gurkst sniegs. Mēs sagaidām pavasari ar putnu balsīm un vienmēr dzirdam, no kuras puses pūš vējš.

Daudziem no mums šīs skaņas ir pazīstamas jau no mazotnes, bet daži tās nesadzirdēs nekad.

Mūsu vidū ir vājdzirdīgi bērni, kuri no visas sirds vēlas to pašu, ko mēs - mācīties skolā, apgūt mūziku, sportot kopā ar citiem vai vienkārši iečukstēt kādam ausī savu vēlēšanos...

Lai astoņiem bērniem - Alisei (1 gads), Antonam (4 gadi), Artūram (5 gadi), Elizabetei (6 gadi), Emīlam (11 gadi), Endijam (6 gadi), Lainei (7 gadi) un Linardam (12 gadi) - tā piepildītos un viņi atgūtu pilnskanīgu dzīvi, ir izveidota īpaša cepumu Selga sērija - 1 200 000 vienības.

Katra šīs sērijas paciņa ir marķēta ar īpašu uzlīmi. Pērkot Selgas cepumus ar īpašo uzlīmi, vienu santīmu Jūs ziedojat astoņu bērnu dzirdes aparātiem.

Ar mūsu kopīgu atbalstu katram no viņiem būs sava, īsta bērnība!

Linards mācās Variņu pamatskolā. Viņam ir 12 gadu. Pret klasesbiedriem un apkārtējiem ir draudzīgs, godīgs un izpalīdzīgs.Linards, kā jau visi puikas šajā vecumā, ir ieinteresēts it visā, kas notiek apkārt. Viņš ar prieku pavada laiku kopā ar citiem bērniem - dauzoties pagalmā un spēlējot futbolu. Linards skolas deju grupā dejo tautas dejas, bet īpaša interese puisim ir par mākslas pasauli - Viņš apgūst zīmēšanu Smiltenes mākslas skolā.Linards ir vājdzirdīgs. Kad pa TV rāda multenītes, viņa ģimene darbojas kā tulki, atstāstot, ko filmas varoņi runā. Ikreiz, kad Linards kādu vārdu nesaklausa, tā vietā viņš izdomā savu, līdzīgu vārdu.  

Komentāri 1

Ziedotājs

Vēlētos uzzināt vai redakcija nevar noskaidrot pie Sarkanā krusta vai kādas citas labdarības organizācijas vai mūsu novadā šogad nav neviena bērniņa kuram nepieciešama palīdzība kā tas pagājušogad bija Elizabetei? Jo tuvojoties gada beigām ir uzņēmēji kuri var ziedot kādu naudas summu un kādēļ to darīt kaut kur citur, ja varbūt mums pašiem šeit ir bērniņi kuriem nepieciešama palīdzība.

pirms 8 gadiem, 2012.10.08 20:00

Veselība