Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie ģimenes ārsta variniešiem ir jābraukā

Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūra informē, ka šogad darbu pārtraukusi Sanitas Jansones ģimenes ārsta prakse Variņos.

 

Ģimenes ārste Alla Grīnberga ir piekritusi pacientu reģistrācijai savā pacientu sarakstā A. Grīnbergas ģimenes ārsta praksē Palsmanes pagastā.

 

Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, S. Jansones reģistrētajiem pacientiem jāizvēlas cits ģimenes ārsts no Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūras (VOAA) piedāvātā ģimenes ārstu saraksta un jānoslēdz vienošanās par reģistrāciju cita ģimenes ārsta pacientu sarakstā.

 

 

Lai piereģistrētos, personai jāvēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un jānoslēdz vienošanās divos eksemplāros, kuru paraksta persona un ģimenes ārsts.

 

Papildus informāciju interesenti var saņemt VOAA Vidzemes nodaļā Smiltenē, Pils ielā (tālrunis 64772301).

 

Šobrīd Variņos uz vietas ģimenes ārsta un līdz ar to arī feldšera pakalpojumi nav pieejami. Pagasta iedzīvotāji braukā pie viņu izvēlētajiem ģimenes ārstiem, kuru prakses vietas atrodas citā pagastā vai pilsētā.

 

 

Apvaicātie varinieši atzīst, ka tas ļoti sarežģī dzīvi, it īpaši, ja pie ārsta jābrauc ar sabiedrisko transportu un vajadzīga tikai, piemēram, medikamentu recepte.

Veselība