Pie ginekologa – bez nosūtījuma 4

Sievietes pie ginekologa var doties bez ģimenes ārsta nosūtījuma, jo no 1. septembra stājušās spēkā izmaiņas noteikumos, kuras atrisina gadiem ilgušo diskusiju par to, vai sievietei ik reizi pirms sava speciālista apmeklēšanas nepieciešams formāli apmeklēt arī ģimenes ārstu, lai saņemtu nosūtījumu.

 

Samaksā par ginekologa apmeklējumu nekādas izmaiņas nav ieviestas - pacientes, dodoties pie ārsta, maksās tāpat kā līdz šim, tikai nebūs nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Proti, reizi gadā profilaktiskā apskate ir bez maksas, pārējās - pacienta iemaksa divu latu apmērā.

 

Atgādinām, ka ginekologs ir tiešās pieejamības speciālists - tāds, pie kura paciente var vērsties bez ģimenes ārsta nosūtījuma.

Komentāri 4

Ilga

kam problēmas tas sen jau var braukt uz Valmieras Bastionu-tur viss uz pierakstu un 100reizes jaukāk un pēc tam nav atskaņās-nekā te,ka kaut kas,tad aiziet pa visu gorodu.

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 12:07

londa

Ilgai!
A kam nav problēmu, tie drīkst te pat Valkā.....pa lēto?

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 12:52

XXX

Dakterīši negrib pierakstu, jo tad tiešām jāstrādā un jāievēro grafiks.
Varētu jau arī atšķirt tās grūtnieču dienas no parasto problēmu dienām! (Smiltenē tā tiešām problēma Nr.1)

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 15:41

Pensionare

Vajag ka arzemes,ka dakteris pats nosaka,kad pacientam,velams ierasties uz arsta apskati,reizi gada,jeb katru mebesi,Masina ieraksta klientu apmekletaju kalendara,un izdod taloninu,kad jaierodas,un vienu dienu pirms apmeklejuma piezvana un atgadina,vai nav aizmirsts

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 05:14

Veselība