Riņķa dancis ap medicīnas aprūpes pakalpojumu sniegšanu Valkā turpinās 3

Jau rakstījām, ka Valkā notika parakstu vākšanas akcija, lai panāktu uzlabojumus veselības aprūpē Valkas poliklīnikā.

Akcijas organizatori pavisam neilgā laikā savāca 1310 parakstus. Vai akcija palīdzēja atrisināt problēmu, kas skāra daudzus pacientus, jo līdz šim valsts apmaksātās ārsta apmeklējuma kvotas bija samazinātas līdz minimumam, un vai no TV ekrāna izskanējušie veselības ministres Ingrīdai Circenes apgalvojumi atbilst patiesībai, lasiet šodienas "Ziemeļlatvijā".

Komentāri 3

dusma

Izlasu un brīnos. Nejaušības un dīvainības pārāk daudz,lai būtu ticami, ka tās ir nejaušibas. Pirmais apgalvojums: kvotas samazinātas nevis apzināti,bet ierēdņa tehniskas kļūdas dēļ. Otrais:valcēniešu vēstule un papildus naudas piešķiršana vienā laikā "ir sagadīšanās,nevis iedzīvotāju iniciatīvas rezultāts""-tā Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste. Trešais: novada pašvaldības vadītājs pozitīvi vērtē parakstu vākšanas akciju... Pilsētā runā,ka viņš vienu no akcijas īstenotājām paceltā balsī "audzinājis". Vai baumas? Vai arī savākto parakstu skaits par lielu,lai turpinātu "audzināt"?
No visiem šiem tekstiem jūtams,ka sabiedrības aktivitātes ir nevēlamas,traucē dusēt uz lauriem. Bet cik veselības un pat dzīvības prasa šās kļūmes un sagadīšanās? Atbildes nebūs?

pirms 8 gadiem, 2012.03.08 15:17

dusmai piekrītu, ka kaut kas te nav tīrs

Pēc raksta ir skaidri redzams, ka ne Kārlim, ne Valmierai nav pa prātam ne šī parakstu vākšana, ne tas, ka kādam interesē kvotu samazināšanas iemesls laikā, kad pa TV Valdis lielās par papildus līdzekļu piešķiršanu medicīnai.
.. šeit nu katrs aktīvists (gan parakstu vācēji, gan tie kas parakstījās) var sev uzsist uz pleca par to, ka iespējams, tika novērsta liela afēra, kuras rezultātā viss te tiktu aizklapēts ciet un Valmieras slimnīca varētu dīkt pēc jauna korpusa, jo nepietiek vietas esošajā!!

pirms 8 gadiem, 2012.03.08 17:53

skumjas

Nav jau vēl par ko priecāties. Nekas jau nav mums par labu izlemts. Tās dažas pusstundas un stundas maz ko maina. Skumjākais tas, ka novada priekšsēdis dusmojas par iniciatīvu, ka "gulošie" valcēnieši arī reiz pamodušies un sākuši vākt parakstus. Paldies par to Ventam Krauklim. Noteikti vajadzīga vēl viena akcija par to, lai saglabātu to pašu slimnīcu. Pēc Liepas k-dzes vārdiem jau iznāk, ka 3,5,10 cilvēki nav cilvēki un Valkai jau neko nevajag, jo nav ko tērēt līdzekļus tik mazam cilvēku skaitam, tie taču ir NEKAS. Slimnīcai jābūt un jābūt arī traumu punktam, kā tas ir Smiltenē.

pirms 8 gadiem, 2012.03.09 16:08

Veselība