Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā aprūpes gultas finansēs valsts 8

Valdība otrdien, 12. jūnijā, apstiprinājusi Veselības ministrijas sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā no šā gada 1. jūlija atvērt aprūpes gultas.

SIA "Sarkanā Krusta (SK) Smiltenes slimnīca", kas ir pašvaldības uzņēmums, jau ir medicīniskās aprūpes nodaļa ar 10 gultas vietām, ko no sava budžeta finansē Smiltenes novada dome.

Izmaiņas Ministru kabineta noteikumos faktiski nozīmē, ka turpmāk medicīniskās aprūpes gultas finansēs no valsts budžeta.

Kā tas varētu ietekmēt veselības aprūpi Smiltenes novadā, vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" ceturtdien, 14. jūnijā.

Komentāri 8

Sandra

Paldies par vērību, jā, pareizi jābūt, - 12. jūnijā.

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 15:26

Inga

Kas miris,tas miris.Varēja labāk ierīkot paliatīvo aprūpi.

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 19:05

Léne

Ko isti nozime saja gadijuma "aprupes gultas"?

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 23:46

Kāpēc?

Kāpēc tad finansēs jau esošās ? Nesapratu!
Finansēt vajadzētu vēl kādas gultas klāt pie esošajām, tikai šoreiz tās no Valsts līdzekļiem!
Visur mēģinām "izbraukt" bez pašu finansējuma piedalīšanās.
Vajadzēt jau tā, kam pieder šī iestāde(tagadējie īpašnieki), lai tad tai ziedo arī kādu latu, nevis privatizē sabiedrības īpašumu, bet pēc tam vairs neliekas zinot, lai Valsts maksā.

pirms 8 gadiem, 2012.06.14 08:55

Dzenis

Vispār jau klientūras tiešām nevar pietikt-tak visos galos tās aprūpes gultas tagadiņ-Gan Valkā gan Smiltenē slimnīcas vietā aprūpes gultas, kur tad lai tie klienti rodas. Tā nu atkal nodokļu maksātāji atšķipelēsim uzturot uzpūstus un nelietderīgus iestādījumus. Mežuļa kungs gan par tiem simtiem latu navaru ko saņem no mīnusos esošas iestādes (Sarkanā krusta Smiltenes slimnīcas) varēja gadā reizi pakustināt smadzenes, vai ja pašam nevelk-vismaz norīkot kādu kas ir domātājs un saimnieks nevis kampējs.

pirms 8 gadiem, 2012.06.14 08:57

Jauki ka aprūpes gultas... tikai kāda tā aprūpe.... esmu ļoti vīlusies par Smilteni, pajautājiet personālam, cik bieži dienā tiek aprūpēts slimnieks ???? jā labs jautājums....šeit būtu jānomaina viss personāls, priekšgalā ar Dr. Tauriņu , kura par slimnieku veselības stāvokli tikai plikšķina acis.....nezin informāciju nekādu, vai nu necenšas iedziļināties, jo darbi pilnas rokas, bet mums kā cilvēka tuviniekiem sirds sāp redzot kā tuvinieks aiziet acu priekšā deļ nevērīgās aprūpes . tāda bezatbildība .... kas tā par aprūpi, ka ne zāles, ne citas nepieciešamās preces jāgādā tuviniekiem...... ko nu vairs esam savu cilvēciņu zaudējuši, kurš nomocījās neciešamās sāpes 4 dienas, neviens neko nedara....tas nu tā citu zināšanai.............................

pirms 8 gadiem, 2012.06.27 20:52

Veselība