Brīnumskapis un Dr. Klauni viesosies Vidzemes reģionālajā slimnīcā Valmierā

Ceturtdien, 19.decembrī, turpinot labdarības akciju kopā ar Dr.klauniem, Brīnumskapis ar dziesmu, deju un joku palīdzību cer ātrāk atveseļot bērnus Valmieras slimnīcā. Labdarības akcija un slimnīcu apmeklējums norisinās koncertturnejas “Tumšas-gaišas dienas” ietvaros, kur dzirdamas pavisam jaunas un īpaši sirsnīgas komponista Aigara Voitišķa dziesmas. 

Dakteri Klauni un Brīnumskapja iemītnieki dodas uz Latvijas reģionālajām slimnīcām, kurās tiks gaidīti muzikālie dakteru palīgi un cer kļūt par šo slimnīcu pastāvīgajiem iemītniekiem un palīdzēt mazākajiem pacientiem ātrāk veseļoties, vairāk smaidīt un nemaz nebaidīties no īstiem dakteriem.

 Tieši tādēļ arī Brīnumskapja jaunajā albumā iekļautas dziesmas „Ko saka slimā sirsniņa” un „Gultiņa un slimnieciņš”, kas mazajiem, un, kas zin, varbūt arī lielajiem, slimnieciņiem darīs priecīgāku prātu un ļaus grūtākā brīdī būt blakus! Gaidot Ziemassvētkus, Brīnumskapis un Dr.Klauni jau pabijuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un Liepājas reģionālajā slimnīcā. 

Veselība