Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izbūvēta autostāvvieta pie Vidzemes slimnīcas Valmierā 2

Labā ziņa visiem Vidzemes slimnīcas apmeklētājiem un autovadītājiem – pēc nepilnu trīs mēnešu darbiem pabeigta autostāvvietas izbūve pie Vidzemes slimnīcas, ziņo Vidzemes slimnīcas pārstāve. Benita Brila.

Atbilstīgi iecerei, Alvila Freimaņa ielas mala – izbraukātā mežmala, kas līdz šim kalpoja par auto atstāšanas vietu, tagad noasfaltēta un iekrāsotas slīpsvītras 60 automašīnu novietošanai. Pasažieru ērtībām gar stāvvietas malu izbruģēta ietve ar turpinājumu uz pavisam nesen labiekārtoto un nobruģēto pagalmu iepretim ieejai poliklīnikā. Pa jauno ietvi tagad droši un ērti arī stumt bērna ratiņus un pārvietoties cilvēkiem ratiņkrēslā.


„Gan ilgi gaidītās stāvvietas izbūve, gan teritorijas labiekārtošana poliklīnikas apkārtnē”, komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, „ļauj teikt – esam ieguvuši par vienu sakārtotu vietu vairāk. Tā kalpos gan mūsu darbinieku, gan pacientu un apmeklētāju ērtībām un drošumam. Visu vārdā saku paldies Valmieras pašvaldībai, kas finansēja šo projektu, un firmai „EGU BŪVE” –  kas to realizēja. Tāpat pateicība visiem darbiniekiem, pacientiem, apmeklētājiem un šoferīšiem, kas ar izpratni uzņēma un piecieta īslaicīgās pārvietošanās neērtības, kas radās projekta realizācijas laikā”.Komentāri 2

pjos

Kad laidīsiet uz slimnīcu normālus autobusu reisus reizi pusstundā, Valmieras ķeizari? Latvija nav ASV, kur katram savs autiņš un, pat ja tāds būtu, kad piespiedu kārtā jāapmeklē attiecīgā iestāde, sēdēšana pie stūres bieži ir fiziski neiespējama.

pirms 4 gadiem, 2015.08.26 22:14

Veselība