Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā iedzīvotajiem sniegs otolaringologa un kardiologa konsultācijas

SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības konsultatīvajā kabinetā Valkā reģiona iedzīvotāji var saņemt otolaringologa un kardiologa konsultācijas valsts apmaksāto veselības pakalpojumu programmas ietvaros. Turpmāk divas reizes mēnesī Valkas novada iedzīvotājiem būs iespēja pierakstīties pie LOR un kardioloģijas speciālistiem uz pieņemšanu Valkā, Tālavas ielā 7-30.


Aprīlī LOR speciālists Dr. Andris Tjunītis pieņems 11.aprīlī un kardioloģe Dr.Sarmīte Pužule 24.aprīlī. Atkarībā no pieraksta ārstu pieņemšanas datumi var mainīties. Par iepriekšēju pierakstu iedzīvotāji aicināti savlaicīgi zvanīt pa tālruni 64507001. 


 Jau informēts, ka pērn decembrī SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība atvēra konsultatīvo kabinetu Valkā, kurā pieaugušajiem un bērniem ir iespēja saņemt gan valsts apmaksātus, gan maksas otolaringologa, kā arī kardiologa pakalpojumus.


SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības konsultatīvais kabinets atrodas Tālavas ielā 7-30, Valkā, Valkas novadā.


Pieteikties uz otolaringologa un kardiologa konsultācijām var zvanot uz SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības poliklīniku Balvos pa tālruni 64507001. Piesakoties uz konsultāciju, lūdzam norādīt, ka vēlaties pieteikties otolaringologa un kardiologa konsultācijām Valkā.

Veselība