Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes slimnīcai - Kvalitātes balva

Vidzemes slimnīca savā nesen nosvinētajā 40 gadu jubilejā ieguvusi vēl vienu godam nopelnītu dāvanu – Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvas 2015 izcīņā nominācijā "Ķirurģiskā profila nodaļa" Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļa saņēmusi Kvalitātes balvu.


“Kvalitātes balvas izcīņā, ko trešo gadu organizē Latvijas Veselības ekonomikas asociācija sadarbībā ar Latvijas Kvalitātes biedrību”, stāsta Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, “arī piedalāmies trešo reizi. Un atkal no visiem dalībniekiem bijām vienīgā reģionālā slimnīca. Iepriekšējās reizēs saņēmām pateicību par piedalīšanos un atzinības rakstu nominācijā “Dzemdību nodaļa”. Atkārtotā piedalīšanās apliecina, ka esam ieinteresēti veselības aprūpes pakalpojuma kvalitātes un pacientu drošības uzlabošanā. Arī to, ka nebaidāmies ekspertiem atklāt savu ikdienu un paveikto daudzu procesu sakārtošanā. Šogad nominācijā „Ķirurģiskā profila nodaļa” nācās konkurēt ar Traumataloģijas institūtu un Stradiņu slimnīcu. Tāpēc jo lielāks prieks un gandarījums, ka esam labākie!”


„Dalībai šādā pasākumā”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, „ir nozīme. Darbības kvalitātes uzlabošana ir nepārtraukts process, bet pacientu drošību esam izvirzījuši par vienu no prioritātēm, pie kā nopietni strādājam. Tāpēc piedalīšanās Kvalitātes balvas izcīņā lieliski motivē sakārtot savu saimniecību un ļauj iepazīties ar kvalitātes jautājumu risināšanu arī citās slimnīcās. Savukārt iegūto ekspertu vērtējumu varam izmantot procesu pilnveidošanai un risku mazināšanai”.


Kvalitātes balvas izcīņas mērķis ir veidot izpratni par kvalitātes nozīmi ārstniecības iestāžu darbā visplašākajā nozīmē. Balvas tiek pasniegtas pēc iestādes pašnovērtējuma un ekspertu novērtēšanas rezultātiem, ņemot vērā piecas jomas – vadības procesi un atbildība, darbinieku kompetence, pacientiem un darbiniekiem droša vide, pacientu klīniskā aprūpe, kvalitātes un drošības pilnveidošana. Vērtējumā tiek izmantoti starptautiski atzīti veselības aprūpes organizāciju kvalitātes vadības sistēmas kritēriji.


Attēlā (no kreisās): Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un kvalitātes procesu vadības daļas vadītājs Jānis Batalauskis Kvalitātes balvas izcīnas noslēguma pasākumā Lielajā ģildē.

Veselība