Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē atkal būs iespēja ziedot asinis

Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļa savlaicīgi cenšas informēt iedzīvotājus, ka šogad donoru diena Smiltenē būs tikai vienu reizi. Nenokavējiet to!

 

Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles donoru autobuss Smiltenē ieradīsies 19. novembrī. "Agrāk rīkojām divas donoru dienas nelielā laika periodā. Tās bija gan tehnikumā, gan kultūras un sporta centrā. Pēdējā reizē donori pamanīja izmaiņas. Tās būs spēkā arī šoreiz," stāsta Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante. Ar izmaiņām viņa domā donoru pieņemšanas saīsināto laiku.

19. novembrī Smiltenes kultūras un sporta centrā donoru diena sāksies pulksten 9.00 un ilgs tikai līdz 12.00. Tiks pieņemti tikai tie, kuri būs savlaicīgi reģistrējušies. "Ja cilvēks vēlas paspēt noziedot asinis, tad ieteicams ierasties mazliet agrāk - pusdeviņos. Tā tas notika arī iepriekšējā reizē," saka M. Vīgante.

Jāatceras, ka par donoru var kļūt cilvēki vecumā no 18 līdz 65 gadiem un svars nedrīkst būt mazāks par 50 kilogramiem.Ja kāds nebūs paguvis par donoru kļūt Smiltenē, tad tuvākā vieta, kur to varēs izdarīt, ir Valmiera.

Veselība