Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē baznīcā lasīs lekciju par abortu 5

Sestdien, 22. janvārī, ikviens interesents aicināts uz Smiltenes luterāņu baznīcu, kur notiks lekcija par dzīvības svētumu. Sākums - pulksten 16.00.

Lekciju vadīs Daugavgrīvas Baltās baznīcas draudzes mācītāja Mārtiņa Irbes sieva Gunta Irbe, kustības "Luterāņi Dzīvībai" vadītāja Latvijā. Piedalīsies ārsts - ginekologs Gints Lapiņš no Valmieras, kurš nesen uzsācis darbu arī Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcā.

Pasargāt no nepareizas izvēlesLekcijas moto ir "Ņem manu roku, nevis dzīvību". "Mēģināsim rast atbildes uz jautājumu "Kāpēc tavai dzīvībai ir vērtība?". Lekcijas centrā būs ļoti svarīga tēma - aborti; ko Dievs par to saka un kā mums vajadzētu pret to attiekties," teic Smiltenes luterāņu draudzes mācītājs Zigmārs Ziemanis un aicina uz šo pasākumu ikvienu interesentu.

Domājot par izglītojošas lekcijas tēmu, draudze atzinusi, ka jārunā par abortiem, lai cilvēks sevi pasargātu no nepārdomātas, nepareizas izvēles.

Gaidīs arī vīriešusUz lekciju ir aicināti visi - gan sievietes, gan vīrieši. "Bērns rodas, piedaloties vīrietim un sievietei, tāpēc par šo tēmu jādomā abu dzimumu pārstāvjiem. Nereti pamudinājums veikt abortu nāk tieši no vīrieša. Ir vēl kāda lieta, ko nevar noklusēt.

Noteikti ir tādi cilvēki, kuri sacījuši abortam "jā", bet pēc tam rūgti nožēlojuši. Ko darīt ar šo vainas apziņu? Kā mierināt savu sirdsapziņu? Kā atraisīties no šīs pagātnes kļūdas? Arī par to runāsim lekcijā," uzsver Z. Ziemanis.

Komentāri 5

Izsargāšanās no nevēlamas grūtniecības maksā naudu. Vai par to arī runās?

pirms 8 gadiem, 2011.01.19 11:46

Nu ko.
Jūs dabūjāt Lapiņu,smiltenieši,drīz dabūsiet arī lapirāņu baznīcu.

pirms 8 gadiem, 2011.01.19 12:00

ķeceris

kā iedomājos par pedofiliem,tā gribētos lai viņu mātes labāk būtu taisījušas abortus!

pirms 8 gadiem, 2011.01.19 12:47

Bilskēniete

Izsargāšanās no nevēlamas grūtniecības maksā naudu. Vai par to arī runās?

Bērnu uzturēšana nemaksā naudu? Aborti nemaksā naudu? Muļķīgs jautājums!

pirms 8 gadiem, 2011.01.19 19:50

smilteniete

Iepazīstiet ķermeni un izsargājieties dabiski, nemaksājot ne santīma: www.augliba.lv

Kontracepcija tas pats aborts vien ir, tikai notiek slēptā veidā, pašai nezinot.

pirms 8 gadiem, 2011.01.20 08:44

Veselība