Smiltenes ātrajiem piešķir atzinības rakstu 1

"Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca" administrācijas un darbinieku kolektīva vārdā slimnīcas valdes priekšsēdētāja Sarmīte Zvirgzdiņa pilsētas domei ierosināja piešķirt Atzinības rakstu Smiltenes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMP) saistībā ar tā pastāvēšanas 50. gadskārtu.

 

"Darbs NMP dienestā prasa ievērojamu fizisko un emocionālo slodzi gan ikdienā, gan ekstremālos apstākļos. NMP 50 gadu laikā no šofera, feldšera un pielāgotas automašīnas šodien ir izveidojies par labi aprīkotu struktūrvienību, kurā ir apmācīts šoferis, medicīnas feldšeris, medicīnas māsa un atbilstoši prasībām aprīkots medicīniskais transports," saka S. Zvirgzdiņa.

 

Viņa stāsta, ka NMP mērķis ir nodrošināt saslimušajiem un cietušajiem vienlīdzīgu neatliekamās medicīniskās palīdzības pieejamību dzīvībai un veselībai kritiskos stāvokļos, ikdienā un ārkārtēju situāciju gadījumos, tādējādi mazinot augsto mirstību no novēršamiem nāves cēloņiem, palielinot cietušo spēju izdzīvot un nekļūt invalīdiem.

 

Izskatot iesniegumu par Atzinības raksta piešķiršanu, saskaņā ar Smiltenes pilsētas domes Nolikumu par Smiltenes pilsētas domes apbalvojumu "Atzinības raksts", dome nolēma apbalvot NMP dienestu tā 50. dzimšanas dienā.

Komentāri 1

Apsvecu ar jubileju un novēlu tikpat pašaizliedzīgi pildīt savus pienākumus arī turpmāk!

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 10:46

Veselība