Smiltenes skeitparks: Pusaudzim pamazām kļūst labāk 7

Vidzemes slimnīcā ievietoto pusaudzi, kurš svētdien, 10. augustā, guva smagu galvas traumu Smiltenes skeitparkā, ceturtdien no intensīvās terapijas nodaļas pārveda uz traumatoloģijas nodaļu.

 

"Pacienta veselības stāvoklis sāk pamazām uzlaboties," informē Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

 

Mediķi tomēr iesaka viņa draugiem pacientu slimnīcā vēl neapmeklēt. Internetā lasāmie sveicieni pusaudzim ir nodoti.

 

Interneta portāla ziemellatvija.lv forumā skeitparkā cietušā smiltenieša draugi drīz pēc neagdījuma atklāja diskusiju sadaļu, kurā novēl viņam turēties, izveseļoties un tur īkšķus par viņu.

 

Otrdien pusaudža draugi - gandrīz 20 cilvēku - sameta naudu un nopirka viņam dāvanas: lielu, mīkstu zaķi, BMX braucēju stila cepuri un speciāli apdrukātu T- kreklu, uz kura visi parakstījās. Uz slimnīcu tās aizveda radinieki.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka galvas traumu pusaudzis guva, bez ķiveres galvā nokrītot uz asfalta brīdī, kad veica triku ar BMX velosipēdu - lēca no skeitparka lielās konstrukcijas vienas daļas uz otru.

Komentāri 7

prieks

Patiess prieks,ka puisim viss iet uz labo pusi!!!Lai veicas!
Un prieks par jauniešiem,kas ir tik līdzjūtīgi un iejūtīgi nopērkot dāvanas,veltot labus vārdus(kas bieži pietrūkst ikdienā) un lūdzot Dievu.Lai veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.08.14 16:39

turks

Ir ir labi......paldies puišiem un meitenēm kas nebija vienaldzīgi.....

pirms 12 gadiem, 2008.08.14 18:16

eagamer

Protams kad viņs nepadevās
jo viņš ir stiprs :))

pirms 12 gadiem, 2008.08.14 21:02

no malas līdzās

Tikai aizmirsāt pieminēt, ka skeitparks nav pabeigts un ir atvērts arī pārējiem........ Vai tad nebūtu tikai normāli, ja tur jauniešus kāds pieskatītu un tiktu ieviesta kaut kāda kārtība?

pirms 12 gadiem, 2008.08.14 21:15

laabs

Tiešām priekš, ka puika pailika dzīvs, un cerams, viņu nebūs skārušas smagas neiroloģiskas sekas.
Vēl, jāizsaka cerība, ka jaunietis un viņa vecāki, pateicībā par to, ka puikam šai saulē tomēr tika dota vēl viena iespēja dzīvot, uzņemsies uz sevi kādu cēlu misiju'vai akciju... ierādīt ne tikai Smilteniešiem drošu brīvā laika pavadīšanu aktīvi sportojot. Jo problēma pastāv! Vakar braucu uz Jelgavas maximu, un redzēju, ka skeitparkā gandrīz nevienam nav galvā ķiveres.
Tas ir jāiedibina kā likums: "Nav ķiveres - nav vizināšanās pa skeitparku"

pirms 12 gadiem, 2008.08.16 08:38

susurs

lai dievs svētī kristapu,ja māte nerūpējās,tad ir labi draugi

pirms 12 gadiem, 2008.09.01 20:54

Veselība